X
X
TRY

Dijital Reklam

AnasayfaDijital Reklam

dijitalreklam

TURKUVAZSOFT DİJİTAL REKLAM

Günümüzde pazarlama stratejileri ve tanıtım fikirleri teknoloji ile daha verimli ve yaratıcı hale gelmiştir. Pazarlama stratejileri ve tanıtım fikirlerinin gelişmesiyle firmalar, ürün ve hizmetlerini dijital platformlar üzerinden duyuruyorlar. Özellikle Google AdWords (Ads) Reklamları ve sosyal medya reklamları sayesinde markalar, ürün ve hizmetlerini hedef kitlesine kolayca ulaştırabiliyor.

Google arama motorunun reklamcılık ağı çok geniş ve verimlidir. Reklam ortakları ve Google/Youtube içerik ağında reklam verebilmenizi sağlayan reklam sistemidir. Google AdWords, reklamları Google arama motorunda, arama ortakları sayfalarında, içerik ortaklarının sayfalarında gösterir. AdWords (Ads) sayesinde direkt olarak ürününüzü arayan kitleye ulaşabilirsiniz. Firmanıza uygun bütçeler ile reklamlar hazırlanarak, yapılan tüm bu çalışmaların çeşitli grafikler ile sonucu görebilmek için ve bu verilerin ne derece fayda sağladığını ölçümleyebilirsiniz. Google reklamları dönemsel düşünülmelidir. Sürekli reklam verilmesi güven kazanılması yönünden fayda sağlarken bir yandan da bütçenizi düşünmeniz gereken bir durumdur.

İşte tam bu noktada Turkuvazsoft devreye girerek sizi ve bütçenizi düşünerek uygun bir analiz ile firmanıza hızlı dönüş sağlanmasını hedeflemektedir.

Dijital reklam yönetiminde sadece Google reklamları değil bunun dışında Youtube, Facebook, Instagram, Twitter  ve LinkedIn reklamları da dijital reklam yönetimini kapsamaktadır.

TÜM PAKETLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN.


Top