X
X
TRY

Yandex Reklam

AnasayfaYandex Reklam

YANDEX REKLAMLARI

Yandex arama motorunun dünyada vermiş olduğu hizmetleri Türkiye’de de vermeye başlaması ile birlikte artık ürün ve hizmetlerinizi Yandex arama motorlarında da tanıtabiliyorsunuz. Yandex Direct, arama motoru reklamcılığı anlamına geliyor. Google Adwords’ün en büyük rakibi arasında gösterilen bu hizmet reklamları belirlemiş olduğunuz kelimeler ve ziyaret edilme sayısı başına açık artırma yöntemi ile sizlere sunuyor.

Turkuvazsoft olarak tüm arama motorlarının algoritmalarını yakından takip eden uzman ekibimiz ile sizlerin Yandex Direct reklamları konusunda da etkili sonuçlar alabilmeniz için çalışmalar üretiyoruz. Ziyaretçilerinizi detaylı bir şekilde izliyor ve analizlerimizi raporlar halinde sizlere sunuyoruz.

Türkiye’de kullanıcı sayısını giderek arttırmaya başlayan Yandex’in bu reklam avantajlarından yararlanarak müşteri kitlenizi daha da genişletebilir ve mevcut müşterilerinize yeni ürün ve hizmetleriniz hakkında düzenlemiş olduğunuz kampanyaları ulaştırabilirsiniz.

Yandex Üzerinde Reklam Vermek için Önemli Nedenler

Yandex reklamlarına başlamak için çok sebep vardır; ancak en önemli 5 tanesi aşağıdaki gibidir:

  1. Her ikisi de internette hesaplı tanıtım yöntemleri olmakla birlikte, karşılaştırmalı bakıldığında, rekabetin daha az olduğu Yandex.Direct’in maliyetleri diğer reklam mecralarına göre biraz daha düşüktür.
  2. Yandex, özellikle yerel Türkiye’ye yoğun bir şekilde yatırım yapmakta ve kullanıcı kitlesini her geçen gün artırmaktadır.
  3. Yandex’in arama sonuçları sayfası, yazılım ve ceza prosedürlerinin de yardımıyla, rakiplerine oranla daha temiz bir görünüme sahiptir ve spam siteler tarafından doldurulmamıştır.
  4. İnternet reklamları, birden fazla kanalda yapıldığı takdirde daha etkili olmaktadır. Yandex, ek tanıtım kanalı olarak iyi bir tercihtir.
  5. İnternet sitesi olmadan da Yandex.Direct’e ilan vermek mümkündür. Bu hizmete “Sanal Kartvizit” adı verilmektedir..

Top