X
X
USD

Antalya seo

AnasayfaYazılarAntalya seo

Antalya Seo

Web sayfalarının arama motorları serp sonuçlarında daha görünür olması çok önemli bir husustur. Sade, içeriği düzenlenmemiş, yeterli bilgiyi ziyaretcisine sunamayan, site açılış hızı düşük olan web sayfaları genellikle alt sıralarda kalır. Bu durum, bilinirliliği olumsuz bir biçimde etkilemektedir. Ancak Antalya bölgesi için profesyonel bir seo hizmeti alındığı zaman sorun ortadan kalkar. Seo Hizmeti ile sayfalarınız, site içerikleriniz, anahtar kelime planlamanız, sitenizin açılış hızı ve daha fazla detay baştan tasarlanır.

Antalya Bölgesel SEO Hizmeti, turizm cenneti ve sera başkenti olarak bilinen sıcak ilimiz Antalya için sunduğumuz bir hizmetdir. Sahil boyunca uzanan devasa tüm otellerin bölgede oluşturulduğu turizm potansiyeli farklı sektörlere de yansımaktadır. Bunların en başında havacılık, transfer hizmetleri, laundary hizmetleri, gıda tedarik ve eğlence sektörü gelmektedir. Bunun dışında birçok iş koluyla da kendini sürekli geliştirmeyi başaran Antalya ilimiz, tüm bu sektörlerin gelişiminden doğan ezeli bir ticari rekabet ortamını da bünyesinde barındırmaktadır.

Seo Nedir?

Antalya seo kapsamında ilk olarak siteniz detaylı analizi yapılarak çalışma programı için bir yol haritası çıkartılır. Devam eden süreçte ilk olarak sitenizin açılış hızı için çalışmalar tamamlanır ve siteniz maximum açılış hızı performansını sergiler. Anahtar kelimeler için yapılan çalışma sonucunda ortaya çıkan plan devreyeye girerek sitenin url yapısı, sayfaları ve metinleri incelenir. Detaylı makale yazım işleri başlar. Her makale içinde geçmesi gereken bazı önemli kelimeler vardır. Bunlara anahtar kelime ismi verilmektedir. Kopya içerik kullanılamaz sitenizde yayınlanacak olan içeriklerin hepsi özgün olmalıdır. Kopya içeriğe sahip özgün olmayan bir sitede istediğiniz kadar seo çalışması yapılsın yinede başarısız sonuçlar elde edilecektir. Kopya içerikeri Google botları olumsuz olarak algılayacaktır. Sayfaya dahil edilecek bazı side bar menü sistemi sayesinde, arama motorları içerikleriniz arasında daha rahat tarama yaparak sayfa kalitesini yükseltecektir. Arama motorları için en önemli etken kullanıcı deneyimidir yavaş açılan ve insanların aradığını bulamadığı bir site yapısı her zaman başarız sonuçlar getirir. İç seo işlemleri kapsamında yapılan işlemler kullanıcı deneyimini arttırarak hedeflenen anahar kelimelerin sayfa içlerinde optimizasyon çalışmasına devam edip otoritelerini yükseltmek olacaktır. Kullanıcı deneyimi (UX) çok kapsamlı bir işlemdir. Kullanıcı Deneyimi UX Nedir yazımıdan tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Yerel SEO nedir?


Yerel arama motoru optimizasyonu (Local SEO), şirketinizi coğrafi olarak ilgili arama sonuçları için, özellikle Google'ın yerel serp sonuçları ve harita listeleri içinde görünür hale getirme işlemidir. Yerel SEO şirketinize ve markanıza değer katmanızda yardımcı olur:

 • Yerel çevrimiçi görünürlüğünü artırın.
 • Yerel rakiplerinizi geride bırakın.
 • Web sitenize daha fazla hizmetleriniz ve ürünleriniz ile alakalı organik trafik oluşturun.
 • Belirli bir hizmet alanından potansiyel müşterileri ve satışları artırın.
 • Başarılı bir yerel SEO kampanyası, komşu müşterilerin potansiyel müşterilerini ve satışlarını teşvik etmek isteyen herhangi bir ev hizmeti işi ve ticari müteahhit için çok önemlidir.

Telefon rehberi gibi yerel SEO düşünün! Gazete reklamlarından, yerel radyo kanallarından ve sarı sayfalardan aldığınız çağrılar azalırken yok denecek kadar azken, yerel SEO web sitenizden daha fazla çağrı ve çevrimiçi iletişim formu oluşturmanıza yardımcı olur.

Yerel SEO Hizmetleri işletmenizin büyümesine ve markanızın bilinirliliğinin artmasına nasıl yardımcı olur.

antalya seo
Yerel SEO hizmetleri için bir SEO şirketinin birkaç farklı faydaları vardır:

Yerel tüketiciler ve potansiyen müşterileriniz için çevrimiçi görünürlüğü artırır. İnsanların %97'si yerel hizmetleri ve ürünleri bulmak için çevrimiçi olur ve bunun %95'lik kısmı arama motorlarının 2. sayfa sonuçlarına geçmez. Yerel arama motoru optimizasyonu, serp sonuçlarında sayfa sıralamanızı yükseltmek ve böylece çevrimiçi görünürlüğünüzü organik olarak artırmak için çalışır.
Yerel ziyaretçilerden gelen web trafiğini, potansiyel müşterileri ve satışları artırır. Yerel bir şirket ve marka için farklı bir şehir, ülke veya global dünya kullanıcıları web ziyaretleri ve potansiyel müşteriler almak işinizi hedef kitlenize göre belirleyerek anahtar kelimelerinizin hedefleriniz doğrultusunda yükselmesini sağlayabilir. Local SEO ile, belirli hizmet ve ürün alanlarınızdaki tüketicilerden gelen trafiği artırırsınız, bu da daha yüksek bir satış ziyaret oranı elde edeceğiniz anlamına gelir.
Planlı ve hedefli coğrafi kampanyalar sunar. Modern tüketiciler yüksek kişiselleştirilmiş çevrimiçi kullanıcı deneyimi bekler. Yerel SEO ile, kampanyaları alakalı kişilere ve yerelleşmiş potansiyel müşteri gruplarını hedefleyebilirsiniz.
Detaylı rakip analizi ile rakiplerinizi kullanarak rakipleriniz sayesinde arka planında öne çıkmanızı sağlar. İşletmelerin %50'sinden biraz daha az bir kesimi şu anda yerel SEO hizmetlerini kullanmaktadır. Bunun sizin için anlamı, dizinlerde, haritalarda, yerel aramalarda ve sosyal medyada öne çıkmak için büyük bir fırsattır.
Profesyonel bir Yerel seo şirketinden hizmetine ihtiyacınız var unutmayın önemli bir detay, tüketicilerin %97'si yerel hizmetleri bulmak için çevrimiçi oluyor

İşletmenizin Profesyonel Yerel Seo şirketinin yardımına ihtiyacı var mı?


İşletmeniz aşağıdaki koşullardan herhangi biriyle eşleşiyorsa, Yerel arama yardımına ihtiyacınız vardır.

 • Satış ve gelir elde etmek için yerel müşterilere güvenen bir şirkete sahipsiniz veya çalışıyorsunuz.
 • Belirli hizmet alanlarına sahip bir şirketiniz var: mahalleler, kasabalar, şehirler, köyler, semtler vb.
 • Özel olarak belirlenmiş pazar alanlarında (DMAs) daha fazla trafik, potansiyel müşteri ve satış istiyorsanız.
 • İşletme listelerinizi Google my Business, yerel şehir rehberleri gibi çevrimiçi dizinlerde güvence altına almak istiyorsanız.
 • Şirketinizin haritalar ve navigasyon uygulamalarında veya Google'ın serp sonuçlarında görünmesini istiyorsanız.
 • Şirketinizin birden fazla şehirde veya bölgelerde ofisleri veya hizmetleri vardır, ancak ülke çapında ürün veya hizmet sunmaz.
 • Yerel SEO Hizmetleri fiyatlandırma ve paketleri.
 • Şirketiniz diğer tüm şirketlerden ve markalardan benzersizdir, bu yüzden bireysel ihtiyaçlarınıza göre müşteri fiyatları ve paketleri oluşturuyoruz.

Yerel bir SEO pazarlama şirketi size evrensel paketler sunuyorsa, ortaklığınızdan çok fazla özelleştirme veya bireyselleştirme elde edemeyeceğinizin kötü bir işaretidir.

Sizin için sunabileceğimiz tüm ihtiyaçlara uygun yerel arama motoru optimizasyonu paketine dahil olan Hizmetlerimiz vardır.

Turkuvazsoft yerel SEO paketleri: pakete ne dahildir?


Turkuvazsoft'da, işletmenizin yerel SEO kampanyasına yardımcı olacak birçok hizmet sunuyoruz. Bunlar şunları içerir:

Yerel Bir Rakip Analizinin Detaylı Bir Şekilde Araştırmasının Yapılması. Hizmet alanlarınızın pazar analizini tamamlama. Şu anda hizmetleriniz için çevrimiçi olarak sizi geride bırakan yerel rakipleri bulmak. Pazarınızdaki arama terimlerini, aylık arama hacimlerini ve daha fazlasını analiz etme.


Yerel Anahtar Kelime Planlamasının Oluşturulması ve Optimize Edilmesi. İlgili tüm çevrimiçi dizinlerde alıntıları denetleme. Doğru isim-adres-telefon numarasını (NAP alıntıları) içerecek şekilde tüm yerel alıntıları düzenleme). Yeni alıntılar oluşturma. Daha fazla yerel atıf fırsatını keşfetmek. Yerel listeleri yönetme ve izleme.

YERELLEŞTİRİLMİŞ WEB SİTESİ İÇERİĞİNİ YAYINLAMA VE OPTİMİZE ETME.

Müşterilerinizin hizmetlerinizi ve markanızı nasıl aradığını bulmak için sürekli anahtar kelime araştırması yapmak.Y erel arama sıralamanızı geliştiren ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlayan yerel olarak hedeflenen web sitesi içeriğini planlamak, üretmak ve yayınlamak. Yerel işletme listelerinizi iyileştirmek, yerel incelemeleri arama sonucu sayfalarında daha belirgin hale getirmek ve yerel sıralamanızı artırmak için web sitenize mikro veri ekleme (şema biçimlendirme). Açılış sayfalarının hızını sürekli olarak takip ederek optimize edilmesi.

GOOGLE MY BUSİNESS HESABINIZI OPTİMİZE ETME VE YÖNETME.

 • Şirketinizin Google my Business (Google Benim İşletmem) sayfasnızı hedeflenen anahtar kelimeler için optimize etme.
 • Google Haritalar listenizi talep etme.
 • Google my Business sayfanızı geri bağlantılar için optimize etme.
 • Google my Business'da verilen hizmet ve ürünler için anahtar kelime oluşturma.

KAMPANYALARINIZI TAKİP ETME.

Anahtar kelime sıralamanızı, organik trafiğinizi, çağrılarınızı ve potansiyel müşterilerinizi izleme.
Rakiplerinizin anahtar kelime sıralamasını ve otorite takibi.
En iyi üç yerel rakiplerinizini detaylı takip.
Ve daha fazla.

ANALİTİK İZLEME VE RAPORLAMA.

Gelişmiş Google Analytics kurulumu ve izleme detayları.
Kampanyalarınız için izlenen telefon hatlarını ayarlama ve izleme.
Hizmetlerimizin genel olarak işinizi nasıl etkilediğine dair ayrıntılı raporlar sunmak.

antalya seo hizmeti
Neden Profesyonel bir SEO Ajansı ile Çalışmalısınız?

Şirketi yönetmek, günlük sorunlarla uğraşmak ve aileniz için zaman ayırmaya çalışmak arasında, günün sonunda ne yazıkki çok fazla boş zaman kalmıyor. Bununla birlikte, arama motorları Yerel arama sıralama faktörlerini güncellediğinden, rekabetin gerisinde kalmamak için kendinizi arama motoru optimizasyonu alanınında eğitmeniz çok önemlidir. Yardımcı olabiliriz!

Turkuvazsoft, müşterilerimize Web'den daha sıralama sonuçları, trafik, potansiyel müşteri ve satış elde etmek için mükemmel sonuçlar veren ödüllü bir çevrimiçi pazarlama şirketidir. Her müşteriyi işimizin çılgın bir hayranı haline getirmeyi hedefliyoruz ve bir sonraki olmanızı istiyoruz. Mevcut müşterilerimizin Hakkımızda ne düşündüğünü görmek için bazı referans müşteri yorumlarımızı okuyabilirsiniz.

Yerel SEO kampanya yöneticilerimiz, şirketinizi yerel bir işletme perspektifinden anlamak için uzman bilgilerini, endüstri deneyimini ve çok sayıda yerel SEO aracını kullanacaktır.

Daha sonra rekabetçi manzaranızı analiz ediyoruz, mevcut pazarlama stratejilerinizin performansı hakkında doğru temel bilgileri alıyoruz, web sitenizi ve yerel çevrimiçi varlığınızı değerlendiriyoruz ve web sitenizin trafiğini ve potansiyel müşterilerini artırmak için yerel bir SEO stratejisi geliştiriyoruz.Yerel Seo için hizmet arıyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz. Tüm Dünyada hemen hemen her sektördeki firmalara hizmet verdik ve hizmet vermeye devam ediyoruz. Yerel şirketler için SEO hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi arayabilir, mail atabilir yada whatsapp üzerinden mesaj yoluyla 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Antalya SEO Hizmeti Nedir?

Antalya SEO Hizmeti, günümüzde ticaretin %90 internet ortamına taşınan turizm sektörünün beraberinde getirdiği amansız rekabetle kolayca mücadele etmenizi sağlar. Faaliyet gösterdiğiniz alanda özellikle yurtdışından gelen turistler için websitenize yaptıracağınız bölgesel seo çalışmasıyla görülebilir tercih sebebi olabilirsiniz.

Bölgesel seo olarak tanımlansa da bölgenin kendi içerisinde rekabet oldukça zordur. Bakanlık ve Belediye Belgeli toplam 2.800'den fazla konaklama işletmesi yanında binlerce yeme-içme, eğlence işletmesi ve bulara ek hizmet sağlayan yüzlerce transfer ve diğer tedarik firmalarının hizmet verdiğini düşünürsek, sektörün genel büyüklüğünü anlamamıza yardımcı olur.

Böylesine zor bir rekabetin içinde doğru adımlarla yapılacak detaylı bir seo çalışmasıyla rakiplerinizden önde olmak, pazarda hak ettiğiniz payı alabilmek için oldukça önemlidir. Yapılacak doğru işlemlerle seo hizmetinde siz de başarıyı yakalayın.

Antalya SEO Nasıl Yapılır?

Antalya SEO, bulunduğunuz bölgedeki rakiplerinizle arama motorlarındaki sıralama yarışında galip gelmeniz için yapılan bir dizi işlemdir. İlk önce rekabet ettiğiniz anahtar kelimeleri belirleyerek bu anahtar kelimelerin geçtiği sayfalarınız için içerik girişleri yapılmaktadır. Girilen metin içerikleri seo başlıkları ve seo açıklamalarıyla desteklenir. Arama motorunda optimize edilen bu sayfalar yapılan bu çalışmalarla arama motorunda sıralamaya alınır. Mevcut sıralamasını desteklemek için de kaliteli backlink ve sosyal imleme çalışmalarıyla bulunduğu konumun yükseltilmesi sağlanır.

Antalya SEO hizmeti deyince Google’da üst sıralarda yer alan Turkuvaz Seo Hizmetleri, yurt çapında ve ABD’de bulunan kaliteli referanslarıyla, hangi sektörden olursanız olun bulunduğunuz bölgede sizlere kaliteli bir seo hizmeti sunmaktadır. Bu yüzdendir ki sloganımız; en büyük referansımız, kendi firmamız olmuştur.

Antalya SEO Çalışması Yaparken Google Ads Hizmeti Almak Gerekir Mi?

E-ticaretin ve seo çalışmasının öneminin giderek arttığı günümüzde seo çalışmasından daha etkili bir yöntem varsa o da Google Ads reklamlarıdır.

Google gösterim yaptığı websitelerinin rekabetini ve sıralamalarını sayfalarına girilen seo içerikleri ve site trafiğini ölçerek belirlemektedir. Ancak gösterim alan bu sayfalardan daha önce çıkan sayfalar Google’ın kendi reklamında aldığı sayfalardır.

Google Ads adını verdiğimiz bu reklam çalışmaları, belirlediğiniz anahtar kelimeler için rekabet göz önünde bulundurularak tıklama başına ve gösterim başına alınan ücretler ödenerek yapılmaktadır. Sektörünüzdeki anahtar kelimeler için ödeyeceğiniz tıklama başı ücretle Google arama motorunda organik gösterimlerden de önde yer alabilirsiniz.

Google Ads Reklam Yönetimi, firmanız için açacağımız bir Google Ads hesabı üzerinden oluşturacağımız reklam kampanyalarıyla oluşturulmaktadır. Birlikte belirleyeceğimiz önemli anahtar kelimelerinize göre bu reklam kampanyaları birbirinden ayırmak gerekebilir. Yapılan bu işlem reklam puanınızı ve dolayısıyla çalışma performansını etkiler.

Alanında uzman Ads ekibimiz reklam hesabınızı ve kampanyalarınızı verimli çalışacak şekilde oluşturarak daha az maliyetle daha fazla gösterim ve tıklanma almanız için özenle çalışmaktadır.

Turkuvaz Soft Seo Hizmeti

Seo konusunda kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden genç, yetenekli ve dinamik uzman ekibimiz firmanızı ilk günden itibaren benimseyerek sektörünüzdeki gelişmeleri yakından takip eder. Seo için atılması gereken adımları dikkatle ve kararlılıkla takip eder. Her alanda yapılan çalışmaları kaydederek aylık olarak sizlere rapor eder.


Top