X
X
USD

Çevrimiçi Aracı Kullanarak Ücretsiz Logo Tasarımı

AnasayfaYazılarÇevrimiçi Aracı Kullanarak Ücretsiz Logo Tasar...

Çevrimiçi Logo Oluşturucu Aracını Kullanarak Ücretsiz Logo Tasarımı

Ücretsiz logo oluşturucuları bulmak o kadar da zor değil. Asıl zorluk, ilginç ve çekici logolar oluşturmada çok güvenilir olan ücretsiz logo oluşturma araçları bulmaktır.

En iyi logo oluşturucu araçlarını ararken, araçta aşağıdaki hususları aradığınızdan emin olmalısınız:

  • Bir logo oluşturma aracı kullanıcı dostu olmalıdır. Bir meslekten olmayan kişi bile bir logo tasarlamayı sorunsuz bir şekilde bilebilir.
  • Bir logo oluşturucu aracı, çalışmasında profesyonel olmalı ve aracın ana arayüzünde herhangi bir hata olmamalıdır.
  • Bir logo aracı, verilen şablonları özelleştirmek ve düzenlemek için size erişim sağlamalıdır.
  • Bir logo oluşturma aracı uygun maliyetli olmalıdır. Birçok çevrimiçi logo oluşturma aracı 'ücretsiz araçlar' başlığı altında çalışıyor, ancak bunlar ücretsiz değil!

En iyi ve test edilmiş logo oluşturma araçlarından bazıları, okuyucularımız için aşağıda listelenmiştir.

2021 için Şık Logo Oluşturucu araçları

Bunlar, kişiselleştirilmiş bir logo oluşturmak için denemeniz gereken çevrimiçi logo oluşturma araçlarından bazılarıdır!

LogoMaker.net

Bu, yalnızca en profesyonel logo tasarımlarını oluşturmanıza yardımcı olabilecek özel bir logo oluşturma web sitesidir. Bu logo oluşturucu web sitesinin kullanımı son derece kolaydır ve becerisi olmayan bir kişi bile onu bir profesyonel gibi çalıştırabilir. Mükemmel logoları yapmak için hesabınızı web sitesine kaydetmeniz ve onunla kaydolmanız gerekir. Logomaker.net'e girdiğinizde, en uygun nişi seçmeniz gereken tonlarca kategori göreceksiniz. Kategoriyi seçtikten sonra, en uygun ve çekici olanı seçmeniz gereken yüzlerce şablon verilecektir. Şablonu özelleştirebilir ve ardından en sevdiğiniz formatta indirebilirsiniz!

Adobe Illustrator

Adobe, görüntüleri ve diğer grafik içeriklerini tasarlamak için çok ünlü bir platformdur. En iyi tasarım araçlarından biri olduğu için adobe illustrator üzerinde kolayca logo oluşturabileceğinizi bilmiyorsunuz. Bu logo oluşturma aracı, onu bu ligdeki diğer araçlardan ayıran birçok benzersiz özelliğe sahiptir. Bu aracın piksel ızgarası özelliği, nesneleri gözle görülür şekilde net bir şekilde hizalamanıza yardımcı olabilir. Oluşturma araçları, fırçalar, gelişmiş yol kontrolleri ve serbest stilde logo oluşturma özgürlüğü gibi farklı seçeneklere sahip olacaksınız. Araç oldukça kullanıcı dostudur ve profesyonel logo tasarımı için kabul edilir. Bu araçla ücretsiz olarak düzenleyebileceğiniz en iyi logo şablonlarını da edinebilirsiniz.

Tailor Brands

Bu logo oluşturma aracı, logoları tamamen farklı bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olabilecek başka bir çevrimiçi programdır. Bu logo oluşturma aracı, yalnızca işletmeniz için belirlenmiş logo şablonları oluşturmak için AI kullanır. Hizmetlerini almak için araca kaydolmanız gerekir. Araç, adı, niş, hizmetler, sunacağınız ürünler ve diğer ilgili sorular dahil olmak üzere işletmeniz hakkında size birden fazla soru soracaktır. Cevaplara göre araca verirsiniz ve sizin için şablonlar oluşturur. Bu logo oluşturucunun kullanımı ücretsizdir, oldukça arkadaş canlısıdır, sonuçları konusunda profesyoneldir ve logoları düzenlemenize izin verir.

LogoMaker.com

Bu, logo tasarımı söz konusu olduğunda özel hizmetler sunan başka bir web sitesidir. Ana amacınız hızlı bir şekilde logo tasarlamaksa, bu sizin için doğru araçtır. Bu yardımcı program, sizin kayıt olmanızı veya ücretsiz işlemler için ona kaydolmanızı gerektirmez. Siteyi tarayıcınızda açmalı ve ilginizi çeken şablonu seçmelisiniz. Seçilen şablon, aracın kontrol panelinde kolayca düzenlenebilir. Bu logo oluşturma aracı, çalışması açısından arkadaş canlısı ve sonuçları oldukça profesyonel. İlk kez bir logo tasarlıyor olsanız bile, yine de bir profesyonel gibi yapabilirsiniz. Bu araçla büyük işletmeler için logo yapmanızı önermiyoruz!

Laughing Bird

Bu logo oluşturma aracının kullanımı çok kolaydır ve adından da anlaşılacağı üzere size harika logo oluşturma seçenekleri sunar. Bu logo oluşturma aracı, sizi en çok ilgilendireni seçebileceğiniz iki yüzden fazla logo şablonu sunar. Araç size üç yüzden fazla farklı tasarım öğesi sunar. Sıfırdan bir logo oluşturmanıza yardımcı olabilirsiniz. Bu logo oluşturma aracı, hem kişisel tasarım hem de profesyonel tasarım için en iyisidir. Deneyimi olmayan bir kişi bile bu aracı herhangi bir ön bilgi ve deneyim olmadan kullanabilir. Aracın ücretsiz sürümü, bir işletme için profesyonel bir logo tasarlamak için yeterlidir.

Daha birçok logo oluşturucu aracı var, ancak şimdilik, bu makalede bahsettiklerimizi kullanmalısınız. Bu araçlardan birini denemeli ve en ilginç bulduğunuza yer işareti koymalısınız!


Top