X
X
USD

Gaziantep seo

AnasayfaYazılarGaziantep seo

Gaziantep SEO

Gaziantep SEO Hizmeti, turizm, gıda, tekstil, makine, kimya, plastik ve ambalaj üretiminde önemli bir rol oynayan gastronomi şehrimiz Gaziantep’te faaliyet gösteren firmalarımız için hizmet vermektedir. Bu sektörlerden bazıları bölgesel seo yaptırırken, daha büyük satış potansiyeline sahip olanlar ülkesel ya da global seo yaptırmaktadırlar.

Gaziantep SEO çalışmalarıyla web sitesinin ilk sayfada, ilk sıraya kadar getirilmesi için uzun vadeli olarak içerikler oluşturuluyor. Tüm arama motoru optimizasyonu tekniklerinin kullanılmasıyla, çok kısa süre içerisinde sitelerin üst sıralara taşınması mümkün oluyor. Optimizasyon çalışmaları sektörünüze en uygun şekilde yapılacaktır.

Gaziantep Bölgesl SEO

Gaziantep’te bulunan işletmeler, bu yönde hizmet veren elektronik ticaret siteleri de dahil olmak üzere tüm web siteleri için özel SEO çalışmaları yapılıyor. Gaziantep SEO firmasının özel olarak belirlenen firma ücretlerinden, kısa sürede birinci sayfaya gelme sürecini destekleyen faaliyetlerinden yararlanabilirsiniz. Her zaman için sayfa analizi, rakip sayfaların incelenmesi sağlanıyor. Ayrıca hizmetler hakkında özel anahtar kelimeler seçilebiliyor.

Bölgesel Seo Nedir?

Bölgesel seo çalışması, ürün ve hizmet pazarlaması için belirlediğiniz anahtar kelimelerinizi arama motorlarında il ya da bölge bazında ön plana çıkarmaktır. Hedeflediğiniz belli bir bölgedeki satış potansiyelinizi arttırmak istiyorsanız bölgesel seo yöntemine başvurabilirsiniz. Aynı şekilde bulunduğunuz bölgeye ulusal ölçekte alıcı çekmek istiyorsanız yine bölgesel seo yaptırabilirsiniz. Örneğin; Gaziantep’te hizmet veren bir hastane, bir otel ya da bir restoran, anahtar kelimesinin başına şehir ismini getirerek bölgesel ölçekte ön plana çıkmaya ihtiyaç duyar. Ya da sadece kendi bölgesinde hizmet veren çilingirler, teknik servisler, nakliyatçılar, çiçekçiler, taksiciler, hatta avukatlar…

Global Seo Nedir?

Global seo çalışması, anahtar kelimelerinizi daha geniş ölçekte belirleyerek daha genel kelimelerde Türkiye çapında görüntülenmenizi sağlar. Bu çalışmayı daha çok ulusal pazarlama yapan firmalar tercih etmektedirler. Örneğin bir e-ticaret sitesinde Antep yöresel ürünleri satan bir gıda firması, baklava kelimesinde ön plana çıkmak ister. Ancak yine de anahtar kelimenin hacmini biraz daha daraltmak gerekmektedir. Baklava kelimesi oldukça geniş bir arama hacmine sahip olduğundan fıstıklı baklava, fıstıklı baklava fiyatları ya da cevizli baklava, cevizli baklava fiyatları kelime grupları bu firmaları hedeflerine daha çabuk ve daha kolay ulaştırır.

Gaziantep SEO İçin Google Ads Desteği

Gaziantep SEO çalışması, ürün ve hizmet anahtar kelimelerinde yükselmek isteyen firmalar için en belirgin ve en kalıcı yöntemdir. Ancak verdiğimiz Google Ads Yönetimi hizmeti sayesinde arama motorunda organik gösterimlerin de önünde çıkmak mümkün. Organik gösterimden daha prestijli bir görüntülenme yöntemi olan Google Ads reklamları, seçtiğiniz anahtar kelimelerde tıklama başına Google’a belirli bir ücret ödeyerek ilk sıralarda çıkmanızı sağlar. ‘Ortalama tıklama başı maliyet (Ort. TBM)’ olarak adlandırılan bu ücret sektörünüzdeki rekabete göre belirlenmektedir. Seo çalışmasından daha detaylı bir hizmet alanı olan Google Ads Yönetimi profesyonellik gerektiren bir iştir. 

 


Top