X
X
USD

İstanbul Seo

AnasayfaYazılarİstanbul Seo

İstabul Seo Hizmeti

Seo hizmetleri son yıllarda çok büyük bir ilgi görmektedir. Her firma ya da kurum, sahip olduğu web sayfasının tüm anahtar kelimerinde en üst sırada gözükmesini ister. Ancak bunun için belli bir süreç söz konusudur. İstanbul bölgesinde seo hizmeti konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile başarılı işler çıkarmaktayız.

Seo Hizmetleri Nelerdir?

SEO işlemleri, Pagespeed ve içerik kalitesi seonun ana kalbidir. Temiz kodlanmış ve hızlı bir websitesi her zaman daha iyi sonuçlar vericektir. İstanbul bölgesindeki firmalara yerel ve genel seo hizmeti başlangıcımızda, ilk etepata iç seo işlemlerini ele alıyoruz. Pagespeed ilk başta yaptığımız en önemli çalışmadır. Sitenizin hızı Erişimi daha kolay hale getirir. Bunun yanı sıra içerik zenginleştirme çalışmaları da gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bazı bölümlere anahtar kelimeler ile alakalı ilgili özgün görsel içerikler eklenir. Sitedeki tüm Makale, yazılar, sayfalar ve link yapıları elden geçirilir. Çalışmaya başlamadan önce yaptığımız anahtar kelime planması için stratejiler geliştirilir. Böylelikle ilgili sayfalarınız kalite puanı artmış olur. Bu durum arama motorunun, ilgili siteye daha yüksek puan vermesini sağlamaktadır. Sonuç olarak eş zamanlı anahtar kelimelerin sıralarıda artacaktır.

SEO hizmeti web sitenizin, markanızın ve prestijinizin güçlenmesi için son derece önemlidir. SEO çalışmaları yapan çok fazla firma ve freelancer vardır ancak her firmanın gerçek anlamda kaliteye ve organik çalışmaya önem verdiğini söylemek zor olsa gerek. Kısa sürede başarı kazanmak için etik olmayan hizmetler uzun vadede markalara, web sitenize büyük zarar verme riski taşımaktadır. Etik olmayan çalışmaların genel detayı black seo ve agresif backlink çalışmaları en önemli detaylardır. Seo hizmeti almadan önce firmaların daha önce hizmet vermiş olduğu referanslarını isteyerek detaylı incelemeler yapabilirsiniz.

SEO Hizmetlerine Geniş Kapsamlı Bakış!

SEO çalışmalarında kısa sürede Google arama sonuçlarında üst sıralara yükselmek ve başarıyı yakalamak için kaliteli içerikler, tek yönlü odaklanmalar sıkça görülen bir durumdur. Google botları tarafından yapılan taramalar sonucunda kalitesiz, yararlı olmayan, şişirilmiş çalışmalar fark edilir ve o site Google tarafınca bir nevi fişlenir, ceza alır. Organik ve hedefe tam adımlarla yapılmış çalışmalar yardımıyla sitenin trafiği ve otoritesi arttırılabilir.

Site İçi SEO Hizmetleri (İç SEO)

Gerçek zamanlı SEO hizmetleri bünyesinde site içi meydana getirilen çalışmalar şunlardır:

 • Websitenin geçmişi.
 • Detaylı Rakip Analizi.
 • Anahtar kelime planması.
 • Sitenin URL yapısı.
 • Sitenin hızı en önemli detay.
 • Sitenin kod yapısı. Çalışmayan css ve javascript kodlarının tespiti ve temizlenmesi.
 • Sitenin head kısmındaki meta bölümü yapısı.
 • Siteye önceden eklenmiş içeriklerin detaylı analizi.
 • Sitedeki görüntü optimizasyonları.
 • Detaylı anahtar kelime veri analizi.
 • Site üzerine eklenecek içeriklerin detaylı planlanması ve işleme alınması.
 • Site içi SEO çalışmalarında hem içerik hem teknik bakımdan hizmetler yer verilmiştir. Çok geniş kapsamlı olarak yapılan arama motoru optimizasyon çalışmaları sonucunda sitenin genel otoritesinin yükselmesi sağlanır.


Site Dışı SEO Hizmetleri (Dış SEO)


Kaliteli, alakalı ve iyi backlinklerin kullanımı yapılan iç seo işlemlerinin dahada güclenmesini sağlar. Bundan dolayı backlink alınacak sitelerin iyi seçilmesi ve araştırılması gerekmektedir. Site dışı SEO hizmetleri kapsamında şunlar yer almaktadır:

 • Sosyal medyanın gücü. Websitesi üzerindeki içerikleri dikkat çekici hale getirerek sosyal medya üzerinde yüksek takipçili sayfalarımızdan ve firmanın sayfalarından paylaşım. ( No - Follow Backlinkler. )
 • Sitenizin alaka düzeyine eş değer siteler ile mail trafiği ile içerik paylaşımları.
 • Kendi özel backlink ağımız. ( Trafiği yüksek her sektöre uygun blog ve haber sitelerimizde tanıtım yazıları. )
 • Yerel anahtar kelimelerde yerel firmalar ve backlink veren sitelerin takibi ve backlink alımları.
 • Global anahtar kelimelerde alaka düzeyi yüksek sitelerden backlink alımı.

Backlink veren farklı sektörünüz ile alaklı siteler üzerinden SEO hizmeti için iş birliği kurulmaktadır. Backlink denilen bağlantılar ilgili internet sayfası için referans anlamına gelmektedir. Alınan backlink organik olsa bile herhangi bir siteden rastgele link almaktan kaçınılmalıdır. Referans platformlarının kaliteli, faydalı, açıklayıcı, otoritesi yüksek ve insanlar için etkin olması dış SEO çalışmalarını amacına ulaştıracaktır. Bu yollar vasıtasıyla dış bağlantılar kurulabilmektedir.


Kaliteli, Kapsamlı, Yararlı ve SEO Uyumlu Web Site Hizmeti!


Gerçek zamanlı SEO hizmetleri hakkında belirtebileceğimiz bazı olumlu özellikler şunlardır:

 • Başarılı ve kaliteli SEO çalışmalarında doğal bağlantılar bulunur.
 • İçerik stratejisi en iyi biçimde hazırlanmaktadır.
 • Marka bilinirliğini ön plana getirmeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır.
 • İçerikler hedef kitle için faydalı ve anlamlıdır.
 • Site içi optimizasyon çalışmaları gerçekleştirilir.
 • Anahtar kelime seçimlerinin isabetli biçimde yapılması.
 • Internet sayfası için genel anlamda kalitenin ön planda olması.
 • Doğru web sitelerinde ve mecralarda backlinklerin sunulması.

SEO hizmetlerinde doğru ve isabetli seçimlerle ilerlendiği  zaman firmalara ve internet sayfalarına bu çalışmaların büyük yararı dokunur. Google arama sonuçlarında ve site trafiğinde uzun vadeli başarı elde etmek için kaliteyi ön planda tutmak en önemli detayların başında gelir.

Kalitesiz, Yararsız ve Kısa Süreli Başarıya Odaklanan SEO Çalışmaları


Gerçek zamanlı SEO hizmetleri ile markaya kalıcı bir değer katmak mümkündür. Çok sayıda SEO hizmeti verdiğini söyleyen firma ve freelancerlar Google kurallarına ters aykırı davranışlar sergiler ve göz boyayıcı işlemler sonunda arama motorlarında internet sayfalarını üst sıralara çıkarmayı hedefler. Bu durum Google tarafından tespit edildiğinde ise büyük problemler ortaya çıkar hem web sitesinin hem de şirketin adı Google ve arama motorları tarafınca olumsuz görülür ve siteniz ceza alır.


Bu tarz faydasız ve etik olmayan SEO çalışmalarının özellikleri ise şunlardır:

 • İlgisiz, gereksiz, çok sayıda anahtar kelime kullanılması.
 • Gizli metinlerin bulunması.
 • Açık olmayan, gizli halde meydana getirilen yönlendirmelerin bulunması.
 • Linklerle manipülasyon yapılması.
 • Gerçek olmayan, sahte yorumlarla sitenin olumlu yansıtılması veya etkileşiminin yüksek gösterilmesi.
 • İlgisiz backlink kullanımları. ( Spam Backlink )

Paravan olarak nitelendirilen ağların bulunması. ( Yeni kurulan paravan sitelerinizin otoritesi sizin sitelerinizden daha düşük olacağı için hiç bir sonuç elde etemyecektir. ) Önemli not; Paravan işlemlerinde genelde kullandığımız sistem sektörünüz ile alakalı domain yaşı ve geçmiş otoritesi yüksek domainleri takip ederek düşen domain olursa satın alıp paravan olarak kullanmatayız.
Bu tarzda çalışan SEO şirketleri güvenilir olarak görülmezler ve kısa vadede bir web sitesine kazandırdıklarından çok daha fazlasını geri dönüşü olmayacak halde yitirmelerine neden olabilirler. Söz konusu çalışmalar arama motorlarında üste çıkmayı sağlasalar ya da bunun olmasını kolaylaştırsalar da sonuç olarak tespit edildiklerinde büyük zarara yol açacaklardır.


SEO Hizmeti Neden Önemlidir?


Gerçek zamanlı SEO hizmeti firmalar, markalar ve web siteleri açısından büyük önem taşır çünkü SEO çalışmalarında web sitesindeki tüm hatalar tespit edilerek bu hatalar kalite göz önünde bulundurularak çözülmektedir. Hatalar ve eksik olan yönler tespit edildikten sonrasında başarılı bir SEO çalışması ile bu sorunlar kısa sürede giderilebilmektedir.
Sorunlu alanlar belirlendikten sonrasında hem bunların aşılmasına hem de yeni bir yol haritası çizilmesi için yeni adımlar atılır. Uygulanacak olan SEO stratejileri hakkında önceki bölümlerde detaylı bilgiler verilmiştir. Buna göre bir plan oluşturulur ve markaların uzun süreli olarak başarı elde edecekleri aşamalar tespit edilir.
İyi bir SEO ajansı ile çalışmış başladığınızda bu tarz detayları sizin adınıza ilgili şirket gerçekleştirmiş olacaktır. Seo hizmeti 1 - 2 aylık bir çalışma değildir. Sürekli takip edilmesi gereken bir işlemdir. Arama motorları sürekli kendini yenileyerek kullancılarına daha kaliteli sonuçları göstermek için çalışmaktadır. Özellikle Google arama motoru sürekli yeni bir güncelleme getirerek kendini geliştirmektedir. Bu güncellemelerin takip edilmesi ve websitenize optimize edilmesi gerekmektedir. Seo hizmeti önemli ve zaman alan bir sistemdir.


Eş Zamanlı SEO Çalışmaları Ne Zaman Sonuç Vermeye Başlar?


Gerçek zamanlı SEO hizmetleri kısa sürede ve ileriye dönük sonuç veren detaylı çalışmalardır. Kuraldışı gerçekleşen SEO hizmetleri kısa sürede sonuç verebilir fakat ileriye dönük hedeflerinizin hiç birine ulaştırmaz. Her şey belirli bir planla özenle ilerler. Müşteriler siteleri ile ilgili olarak meydana getirilen bu çalışmaların neticelarını ortalama 2 ay içinde görmeye başlarlar. Müşterilerin SEO çalışmalarına yatırımları arttıkça site performansı da yükselecektir. SEO yatırımları günümüzde pazarlama, marka çalışmaları ve potansiyel müşterilere ulaşmak bakımından kullanılan en etkili yöntemler arasındadır

Gerçek zamanlı SEO hizmetleri bir internet sayfasında tek bir konuya odaklı değildir. Bir veya birkaç anahtar kelime ile SEO çalışması yerine daha kapsamlı, bütünlüklü ve genel olarak tüm anahtar kelimeler hedeflenerek çalışmalar sürdürülmektedir. Bu durum sitenizin daha kaliteli, otoriter ve organik yapıda olmasını sağlar genel bağlantıda eş zamanlı trafiğini de arttırmaktadır.
SEO optimizasyonu birebir, eş zamanlı olarak yapılmaktadır. Yalnızca web site odaklı değil; rakipleri, sektörü detaylı bir şekilde incelenir ve çalışma stratejileri toplanan analiz verilerine göre oluşturulur.


Eş Zamanlı SEO Çalışmalarında Temel Hizmetler


Gerçek zamanlı SEO hizmetleri, şu mevzularda müşterilerin hedeflerin gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır:

 1. SEO ile ilgili önceden meydana getirilen yanlışların tespit edilmesi ve bu tarz şeylerin giderilmesi.
 2. Hataların giderilmesi ile sitenin temelinin düzeltilmesi ve yeni stratejiler için hazır hale getirilmesi.
 3. Sitedeki mevcut olan anahtar kelimelerin analiz edilmesi.
 4. Hedef odaklı, amaca uygun kullanılabilecek anahtar kelimelerin tespiti.
 5. Rakip sitelerin analizi, kullandıkları anahtar kelimelerin çıkartılması.
 6. Sitenin performansını kötü etkileyebilecek olan unsurları teknik analizinin çıkartılması.
 7. Web sitesinin SEO çalışmaları aşama aşama tamamlanırken hizmet süreci planlanıp site sahibine sunulacaktır.

Gerçek Zamanlı SEO Çalışmaları Esnasında Şirket ile İletişim

Gerçek zamanlı SEO hizmetleri için süreçteki çalışmalar devam ederken web site yetkilileri çalışmaların gidişatı, neler yapıldığı, nasıl geri bildirimler alındığı ile ilgili olarak SEO ajansı ile devamlı iletişim halinde kalabilirler. Amaç organik trafiği planlanan anahtar kelimelerde arttırmak ve firmanın gerçek hedef kitlesine en doğru şekilde ulaşabilmektir. Sitenin trafiğini potansiyel müşteriler olmayan kişiler tarafınca sağlanması esas olarak firmanın hedeflediği bir konum değildir. E-ticaretçiler bilir! Daha fazla müşteriye daha fazla ürün pazarlamanın yolu ilk önce Google’dan geçer.  Google! Birkaç kelimeyle aradığınız tek bir konuyla ilgili milyonlarca bilgiyi önünüze seren benzersiz bir arama motorudur. Peki aradığınız bilgiye ilk önce hangi kaynaktan ulaşabilirsiniz? Kaynak siz olsaydınız ulaşmak istediğiniz kitleye nasıl ulaşabilirsiniz? İstanbul SEO Ajansı (arama motoru optimizasyonu ajansı.) sizlere tam da bu anlamda hizmet vermektedir.

İstanbul SEO

Gelişen dünyanın, internet üzerinden dünyanın her bir yanına uzanabilen sanal ticaret olgusu, kendi varoluşuyla birlikte internet üzerinde aranma hacimlerinin Gelişimine de ön ayak olmuştur. 1991 yılında ilk web sitesi yayına alındıktan yıllar sonra artık web sitelerinin sayısı takibi yapılamayacak hale gelmişti. En son 2015 yılında yapılan araştırmada dünya üzerinde 923.343.984 website olduğu açıklandı. Durum böyleyken anahtar kelimede hangi sitelerin önde olacağına artık Google karar vermeye başladı. Ama elbette bunu site içerisine girdiğiniz bilgiler, başlıklar ve açıklamalar doğrultusunda yapmaktadır. Sitenizde yeni bir bilgi, açıklama ya da metin yayınladığınızda eğer SEO için gerekli adımları doğru atmışsanız, Google botları sitenizi ve girdiğiniz bilgileri tarayarak hangi sırada yer almanız gerektiğine karar verir.

SEO Yaparken Atılması Gereken Adımlar

SEO çalışması yaparken dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunmaktadır. Bunlardan en temeli metin kuralıdır. Sitenizde yayınladığınız ürün ya da hizmet sayfalarına bellirli bir kelime hacmi ve açıklayıcı metinler girmeniz SEO için oldukça etkili olacaktır. Söz konusu metin, verdiğiniz hizmete ya da sunduğunuz ürüne dair detaylı bilgiler içermelidir. Yayınlanan Metinin uzunluğu yapılan SEO çalışmasında yine en önemli noktalardan biridir. Kelime sayısı ve içerisindeki bilgiler arttıkça sıralama etkisi de artacaktır. Yayınlanan tüm metinlerin özgün olması en önemli detayların başında gelir.  Eğer bir e-ticaret sitesi ya da kurumsal bir website yönetiyorsanız sitenizdeki kategori, ürün ve hizmetler için;

Doğru ve alternatif SEO başlıkları.

Ürünleri anlatan özgün SEO açıklamaları.

Ürün açıklamalarına uygun URL uzantıları oluşturmanız gerekmektedir.

İstanbul Bölgesinde Local SEO çalışması yaparken neler yapmanız gerektiğini biliyorsanız doğru adımları takip ederek, bilgileri doğru ve amaca uygun şekile getirerek sayfalarınızın Google’da ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ama bu konuda yeterince bilgiye sahip değilseniz ve hangi adımların ne şekilde atılması gerektiğini bilmiyorsanız mutlaka bir Seo ajansları ve seo uzmanlarından destek almalısınız.

SEO Çalışmalarının Amacı

Dijital dünyada başarılı olmak, sadece kaliteli içerik üretmek veya görsel olarak çekici bir web sitesine sahip olmakla sınırlı değildir. Web sitenizin doğru kitleye ulaşması için arama motorlarıyla iyi bir ilişki kurmanız gerekir. İşte bu noktada SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) devreye girer. Peki, SEO çalışmalarının asıl amacı nedir?

SEO çalışmaları, dijital dünyada var olmanın ve rekabet edebilmenin anahtarıdır. Hem arama motorları için hem de kullanıcılar için değer yaratmayı amaçlar. Günümüzde, bir işletmenin online başarısı için SEO'nun önemini yadsınamaz.

Firmamız İstanbul Bölgesinde Sizlere Nasıl Seo Hizmeti Sağlar?

Sahip olduğunuz e-ticaret ya da kurumsal websitesine profesyonel bir SEO Çalışması yaptırmak için Turkuvazsoft SEO Hizmetlerini aradığınızda profesyonel ekip arkadaşlarımız genel bazı sorular soracaktır. Öncelikli olarak website yapınızla alakalı kısa bir inceleme yaptıktan sonra sitenizin otorite, trafik ve backlink gibi skorlarını, varsa sitenizdeki yapı ve içerik hatalarını belirlenir. Devamında ise bulunduğunuz sektördeki websitelerinin rekabeti incelenir. Rakiplerinizin trafik verileri ve anahtar kelime sıralamalarına göre belirlenen yol haritasında atılması gereken adımlarla birlikte sizlere en uygun fiyat teklifi sunulur.

Anlaşmaya vardığımız firmalarımızın websitesinde ilk önce uzman ekibimiz tarafından iç seo işlemleri ile sitelerindeki kapsam ve içerik hataları giderilir. Siteye fazladan trafik çekmek adına yeni içerikler eklenir. Daha sonra dış seo işlemleri kapsamında düzenli olarak backlink alımı ile sitenin trafik ve otoritesi yükseltilir.

Sürekli olarak beslenen sitenin önemli anahtar kelimeleri yerel, ulusal ve talebe göre global anlamda kısa sürede ilk sayfaya, detaylı ve planlı bir çalışma ile de ilk sıralara yükselmesi sağlanır. Yapılan tüm bu çalışmalar ve elde edilen tüm veriler aylık olarak firmalarımıza detaylı olarak raporlanır.

Neden İstanbul Bölgesinde SEO Hizmeti için Bizi Tercih Etmelisiniz?

Turkuvazsoft İstanbul, Türkiye ve Global Dünyada sunmuş olduğu Seo Hizmetinde uzman, SEO için atılması gereken adımları tüm detaylarıyla bilen, çalışma yaptığı firmaların amaçlarını ve hedeflerini benimsemiş ve bu doğrultuda hizmet veren bir ekibe sahip kurumsal bir firmadır. Faturalı çalışan, çalıştığı firmalara karşı sorumluluklarının bilincinde olan, vermiş olduğu sözleri sonuna kadar yerine getiren profesyonel bir firmadır. Turkuvazsoft SEO Hizmetleri Ticaret Odasına kayıtlı faaliyet gösteren resmi bir şirkettir.


Top