X
X
USD

İzmir Seo

AnasayfaYazılarİzmir Seo

İzmir Seo

Teknolojinin her geçen gün gelişmekte olduğu bu zamanda Web sitelerinin daha tanınır bir hale gelmesi oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra bir sayfanın, kısa sürede görünür olması, kullanıcı deneyimi, sayfa açılış hızı, içerik kalitesi ve bu önemlere yakın daha detaylı amaçlar vardır. Google serp sonuçları için anahtar kelimeler ile arama yapıldığı zaman ilgili sayfanın üst sıralarda bulunması gerekmektedir. Yapılan aramalarda anahtar kelimenizin üst sırada çıkması için yapılan çalışmalara seo hizmeti ismi verilmektedir. Diğer adı ise arama motoru optimizasyondur. Yani şirketlerin sahip olduğu siteler, Google üzerinden çok daha uyumlu bir hale gelmektedir. İzmir’de faaliyet gösteren ve hedeflerini ulusal, hatta global ölçekte büyütmüş olan firmalar için Seo yapmak artık çok daha kolay. İzmir SEO (arama motoru optimizasyonu) arama motorlarının web sitenizi daha iyi tarayabilmesi için gerekli kriterlere uygun hale getirilerek optimize edilmesi hizmetidir. Bu hizmet, yönettiğiniz şirketin websitesini ulusal ve uluslararası pazarda sergileyerek ürün gamınızı dünyaya açmanıza olanak sağlar.

Neden İzmir'de SEO Önemli?

E-ticaret ve dijital hizmetlerin artmasıyla birlikte, işletmeler rekabetçi kalmak için online varlıklarını güçlendirmeye çalışmaktadır. İzmir, birçok startup ve teknoloji şirketine ev sahipliği yapmakla beraber, bu firmaların online görünürlük kazanma ihtiyacı da bulunmaktadır. Bu bağlamda, İzmir'deki SEO uzmanlarına olan talep gün geçtikçe artmaktadır.

İzmir Seo Hizmetleri Nelerdir?

İzmir seo, sahip olduğunuz web sayfasının her bölümünde arama motorları ile uyumlu optimizasyonlar yapmaktadır. İçerikleriniz özgün, anlaşılabilir ve daha kaliteli bir hale getirilir. Kopya metinler tespit edilerek yerine yeni özgün içerikler eklenmektedir. Websitenizin menüsü çok önemlidir. Menü üzerindeli bağlantı geçişleri, sayfa yönlendirmeleri, tüm kırık linkler ve kodsal hatalar tespit edilerek hızlı bir şekilde hata ayıklama işlemleri yapılmaktadır. Websitenizin html, java script ve css kodları site hızınıza ve arama motoru optimizasyonuna etki eden en önemli etkenlerin başında gelmektedir. Websiteniz üzerinde çalışmayan kodlarınız tespit edilerek ayıklanır, çalışan kodlarınız sıkıştırılarak sistem üzerinde çalışması sağlanır. Tüm sayfalarınız anahtar kelimeleri çıkartıralarak sayfalar ile alakalı anahtar kelime planlaması yapılır. Anahat kelime planlaması yapıldıktan sonra alakalı anahtar kelimeler alakalı sayfalar ile optimize edilerek anahtar kelime inşası tamamlanır. Arama motoru tüm bunları algılayarak, siteye çok yüksek bir puan verecektir. Böylelikle sayfanın tanınırlığı yükselecektir. Genel iç seo işlemleri bittikten sonra aylık olarak içerik ve anahtar kelime planlaması yapılır. Devam eden süreçte dış seo işlemleri başlamaktadır. Dış seoda devam eden süreçte websitenizin alaka düzeyi ile eş değer olan websitelerden geri bağlantılar alınmaktadır. Yeni bir websitesinde genel olarak ilk 3 ay no - follow backlinkler tercih edilmedir.

İzmir SEO E-ticaretin Anahtarı

Artık her şeye bir tıkla ulaşabildiğimiz internet dünyasında sanal pazarlama yapmak internet kullanımının en büyük avantajlarından biri haline gelmiştir. Pazarladığınız ürünün ya da hizmetin, bulunduğunuz konumdan çok çok uzaklara ulaşabilmesi satış potansiyelinizi katlarken şirketinizi, üretim kapasitenizi ve hedeflerinizi büyütmek için de sizlere eşsiz bir fırsat sunuyor. Dahası bu uçsuz bucaksız iletişim ağı bir taraftan da eşi bulunmaz bir reklam unsuru olarak karşımıza çıkıyor.

İzmir SEO tabi ki bu hedeflere ulaşmanın anahtarı demektir. Çünkü SEO, tüketici için her geçen gün çoğalan alternatifler arasında, sınırları aşan bu rekabet denizinde en iyi kılavuzunuz olacaktır. Aranan binlerce ürün ya da hizmet sağlayıcı arasında kendinizi göstermeniz, tüm dünyaya sergilenen bu devasa sanal fuarda önlerden yer kapmak sizi çok avantajlı konuma getirecektir.

Kurumsal Sitelere İzmir SEO Hizmeti

E-ticaretin yanı sıra yönettiğiniz hizmet ağının veya doğrudan pazarlama yaptığınız üretim ağının dış pazarlara açılabilmesi için kurduğunuz kurumsal web sitenizi aktif olarak kullanabilmeyi hayal ediyorsunuz. Ürün ya da hizmet gamınız için ışıl ışıl muhteşem bir vitrin olabilecek bu kurumsal sitenin, İzmir SEO sayesinde dünyanın çok farklı yerlerinde, gerçek pazarlarda asla ulaşamayacağınız kitlelere ulaşabileceğini biliyor muydunuz?

İzmir SEO Ajansı Nasıl Hizmet Verir?

İzmir SEO Hizmeti almak için tek yapmanız gereken web adresinizi bize iletmek. Yapacağımız detaylı inceleme ve analiz sonrasında sizlere website analiz raporumuzla birlikte teklif dosyamızı sunabiliriz. Yapacağımız detaylı incelemede ilk olarak sektörünüzü, sektördeki sanal rekabet koşullarını, ihtiyacınız olan anahtar kelimeleri analiz ediyoruz. Önde gelen rakiplerinizin ve firmanızın site verilerini karşılaştırarak hızlı bir yol haritası belirliyoruz.

Belirlenen yol haritasında genellikle yapılacak işlemler, iç seo ve dış seo olarak kategorize edilmektedir. İç seo işleminde sitenizdeki eksiklikler, fazlalıklar ve yanlışlıklar tespit edilmektedir. Genel iç seo ayarları yapılan sitenize ihtiyaç varsa içerik eklemesi yapılmaktadır. Seo Başlıkları, Seo Açıklamaları ve URL yapıları düzenlendikten sonra hedeflenen anahtar kelimelerinizin Google sıralamalarında alacağı ilk konum gözlenmektedir.

Eğer anahtar kelimeniz belirli bir konumda sıralamaya girmişse dış seo işlemleri başlatılır. Otoritesi yüksek kaliteli edu sitelerinden ve önemli sosyal mecralardan backlink paylaşımı yapılır. Bu şekilde devam eden işlemlerle sitenize ve ilgili anahtar kelimenizi içeren sayfanıza trafik sağlanarak sıralamanın yükselmesi gözlenir. Tüm bu işlemler düzen içesinde tekrarlanarak anahtar kelimelerinizin sürekli ön sıralarda kalması sağlanır.

İzmir'de SEO'nun Avantajları

 1. Bölgesel Rekabet: Lokal SEO stratejileri, işletmelere bölgesel rekabet avantajı kazandırır. İzmir'de bir işletme, "İzmir SEO" stratejileri ile hedef kitleye daha kolay ulaşabilir.
 2. Artan Trafik: Doğru anahtar kelimeler ve stratejilerle, web sitenizin trafiği artar. Bu, daha fazla müşteri ve satış anlamına gelir.
 3. Yüksek Dönüşüm Oranları: SEO ile elde edilen trafik, genellikle daha nişanlıdır. Bu, ziyaretçilerin müşteriye dönüşme olasılığının daha yüksek olduğu anlamına gelir.

İzmir'de SEO Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Deneyim: SEO, sürekli değişen bir alandır. Bu nedenle deneyimli bir uzmana başvurmak önemlidir.
 • Referanslar: Önceki çalışmalara bakarak, uzmanın başarısını değerlendirebilirsiniz.
 • Beyaz Şapka (White Hat) SEO: Uzun vadede başarı için etik SEO yöntemlerini benimseyen uzmanları tercih edin.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • Faturalı çalışan, vergilerini ödeyen kurumsal bir firmayız.
 • SEO Uzmanı Desteği sunuyoruz.
 • Sadece SEO ayarlarınızı yapmakla kalmıyoruz. İşletmenizi kendi işletmemiz gibi benimsiyor ve müşterilerinizi artırmanız için tüm gücümüzü kullanıyoruz.
 • Yaptığımız işlemleri, gelişen site verilerinizi ve anahtar kelimelerinizi aylık olarak raporluyoruz.
 • Seo Hizmetinin yanı sıra Website Tasarımı, Google Ads ve Sosyal Medya Yönetimi hizmeti de veriyoruz.
 • Yaptığımız işleri sürekli takip ediyor, yapılması gereken revizasyonları zamanında ve doğru bir şekilde yapıyoruz.
 • Sözleşmeli çalışma sistemimiz sayesinde siz değerli firmalarımızın haklarını güvence altına alıyoruz.
 • Sorun, destek, talep ve bilgilendirme için telefon (09:00 - 18:00) ve Whatsapp (09:00 - 20:00) desteği sunuyoruz.

Top