X
X
USD

Kayseri Web Tasarım

AnasayfaYazılarWeb YazılımKayseri Web Tasarım

Kayseri Web Tasarım ­­| E-Ticaret Web Tasarım

Sanal dünyanın kapılarını açmak ve burada var olmak için mutlaka bir websitenizin olması gereklidir. Burası insanlara kendinizi ifade edebileceğiniz, ürünlerinizi satıp pazarlayabileceğiz bir iş yeri, mülk ve özel alan olacaktır. İşte Turkuvazsoft Web Tasarım Ajansı tam olarak bu hayallerinizi gerçekleştirmek için var!

En Uygun Web Tasarım Hizmeti

Tasarımlar istenilen özelliklere ve verilen emeğe göre farklılıklar gösterir. Özel web tasarım hazır tema tasarımlarına göre maddi olarak daha fazla bütçe ayırmanız gerekir. Özel bir tasarım Google gibi arama motorlarının dikkatini çekmektedir. Kodlamanın size özel yapılması ve SEO uyumlu olarak tamamlanması hazır olanlardan bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Web site tasarımı kararı aldıysanız bu gibi etkenleri göz önünde bulundurmalı ve uygun fiyatlı web tasarım dan çok kaliteye önem vermeniz gereklidir.

Hazır Tema ve Özel Yazılım Arasındaki Farklar

Hazır tasarım web siteler (wordpress ve script tasarımlar) belirli sektörler için hazırlanmış temalardan oluşmaktadır. Özellikle script tasarımların editlenerek farklı bir sektör hedeflenerek düzenlenmesi arama motoru optimizasyonu için ciddi anlamda problem yaratmaktadır. Arama motorları algoritmalarında web sitenizde kodların kalitesini ve temizliğinide ölçmektedir. Anlaşılamayan ve karma karışık olan kodlar arama motoru sıralamanızı ciddi anlamda etkileyecektir. Wordpress sitelerde ise halde hazırda bulunan eklentiler ile bu problem ortadan kaldırılsa bile ilerleyen dönemlerde site perforformansı gelen güncellemelere göre düşmektedir. İlk etapta güzel bir performans sağlasa bile uzun vadede problem teşkil edebilir. Özel yazılım bir web sitesinde bu problemlerin hiç birinde bu farkların hiç birini yaşamazsınız. Kodların hepsi belirlemiş olduğunuz sektöre göre içeriklerle optimize edilerek temiz bir kod şemasıyla yazılmaktadır. Hazır tema ve özel yazılım arasında fiyat farkı elbette bulunmakta. Bütçenize göre istediğiniz sistemleri tercih edebilirsiniz. Tercihinize göre hazırlanan websitesi en iyi şekilde tasarlanıp arama motoru dostu haline getirelecektir.

Kayseri Web Tasarım Ajansı

Web tasarım ajansı seçerken mutlaka geçmişte yapılan sitelere göz atmalısınız. Size, yapılan siteler referans olarak sunulmalıdır Kaliteli buradan anlamanız mümkündür. Özgün tasarım ve yaratıcılık web tasarım için son derece önemlidir. Ayrıca gireceğiniz sektörde ki rakip sitelerin tasarımlarını analiz etmek onlardan farklı bir şeyler yaratmak ve ajansın bu konuda size tavsiyelerde bulunması da önemli veridir.

E-Ticaret Web Tasarım

Kayseri’de bir mağazanızı sanal dünyaya taşımak ve milyonlara ulaştırmak istiyorsanız Kayseri'de e-ticaret tasarımı yapan firmalar ile iletişime geçip istediğiniz özellikleri anlatmanız ve bu konuda iyi yönlendirmeler alarak bir an önce işe koyulmanız gereklidir. E-ticaret ve tasarım aşamasında takipte kalmanız ve her aşamada bilgilendirmeniz ajansın kalitesini ortaya koyacaktır.

Bir websitesi için normal işlem süresi nedir?


Genel olarak, temel ve önde gelen websitesi paketlerimiz iki hafta içinde çoğu zaman daha erken tamamlanır. Projenizin boyutuna ve kapsamına bağlı olarak, daha büyük veya özel bir web sitesinin çoğu zaman tamamlanması daha uzun sürer. Özel çözümlere veya üçüncü taraf entegrasyonları optimize etmek daha fazla zaman gerektirebilir. Ama endişelenmenize gerek yok. Özel bir web sitesi çözümüne yatırım yapmak istiyorsanız, size tüm süreçleri nasıl yöneteceğimiz ile ilgili detaylı bir teklif sunuyoruz, aynı zamanda fikirlerinizi hayata geçirmek için gerçekçi bir zaman çerçevesi de sunacağız.

Web sitenizin içerikleri nasıl hazırlanıyor?


Profesyonel metin yazarlarından oluşan ekibimiz, sağladığınız ürünleri ve / veya hizmetleri araştırır ve arama motorlarında daha üst sıralarda yer alacak doğru konuları bulmak için bölgenizdeki rakiplere karşı bunları inceler. Profesyonel stok fotoğrafçılarının yanı sıra personel fotoğrafçılarımızdan fotoğraflar alıyoruz. Görüntüler, işletmenizin hizmet verdiğiniz potansiyel müşterilerinize ve çevreye uygun olacak şekilde hazırlanmaktadır. Editörlerimizin metninizin dilbilgisi açısından doğru ve okunması kolay olup olmadığını sürekli kontrol etmektedirler. Müşteri tarafından sağlanan görüntüler mümkün olduğu kakdar renklerinin web sitenize uygun bir hale getirerek tasarıma ekliyoruz.

Web siteniz hızı nasıl olacak ?

Sayfa hızını çok ciddiye alıyoruz. Google, web sayfalarının arama sonuçlarında nasıl sıralanacağını belirlerken web sitesi hızlarını algoritmalarının bir parçası olarak analiz eder. Web sitelerimiz, hızlı yüklenecek ve harika görünen yüksek düzeyde optimize edilmiş içerikle oluşturulacaktır. Bugünlerde hem mobil hem de masaüstü hızları dizine eklenmesi için çok önemlidir. Bu nedenle web sitelerimiz, günümüzün cihazlarında kullanılan ekran boyutlarına göre özel olarak hazırlanmaktadır. 

 


Top