X
X
TRY

Kayseri Web Tasarım

AnasayfaYazılarWeb YazılımKayseri Web Tasarım

Kayseri Web Tasarım

Her ne kadar grafik tasarım anlamı ile yakın ilişkisi olsa da web tasarım kendi içerisinde ayrı bir daha olarak oldukça geniş bir alandır. Hazırlanan web tasarımlar kullanıcıları yormayan, minimal tasarımı kullanıcı dostu özelliklere sahiptir. İnsanlara sitede gezmeleri için sadeleştirilmiş bir yol sunar içinde kendi kurallarını barındırır. İyi bir web tasarımı için ana kural başta erişebilirliktir, ardından doğru görüntülenme, hızlı yüklenme, düşük bant genişliği kullanımı, arama motorlarında sıralama, bakım kolaylığı gelir.  Ayrıca Kayseri web tasarım iletişim, araştırma, planlama, geliştirme süreci, tasarım, panel yönetimi, testler, lansman ve teknik destek gibi stratejik aşamaları yer alır.

Herkese Ve Her Cihaza Ulaşabilir

Bazı erişilebilirlik kurallarını içerir, kurduğumuz standartlarını uygulayan bir web sayfası listesini düzgün görüntülenmesi ve erişilebilirliği açısından doğru bir adım atmayı sağlar.  Sunum ve bilgi CSS kurallarından ayrıldığında herkese ve her cihaza ulaşabilir, kullanıcılar gerek bilgisayarlarından gerekse cep telefonu tarayıcısı ile aradıkları bilgiye sorunsuz bir şekilde ulaşabilir ve düşük ortamda doğru bir şekilde görüntüleyebilir. CSS ile geliştirilen web sayfasının hızı,  hızlı olduğu düşünülen bir web ana sayfasını bilgisayara kayıt ederek ayırt etmek mümkündür.

Arama Motorlarında İlk Sıralar

Web sayfasını bulunduğu yer sağlayıcısı kullanın internet trafiğine orantılı olarak ücret talebinde bulunur. Boyutu küçük bir kayseri web tasarım daha küçük bir internet trafiği oluşturacağı için tasarruf elde etmeyi destekler. Çok daha fazla ve çok daha kaliteli ziyaretçileri web sitesine çekebilmek için arama motoru optimizasyonu sağlanabilir. Optimize edilerek oluşturulan web sayfaları ile arama motorlarında ilk sıralarda yer almak mümkündür.

Gözü Yormayacak Formatta Düzenlenmeli

İnternet tarayıcılarının görüntüleyebileceği özel olarak hazırlanan bir tasarım olan web tasarım HTML dilinde ve uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. Kaliteli bir tasarım web sitesinin hedeflediği müşteri kitlesini yakalamasına destek sağlar. Sitenin kalitesini belirleyen unsurların başında görsellik gelir, görsellik ile birlikte içerik, güvenlik ve özgürlük gibi konularda bir sitenin kalitesini ortaya koyan özelliklerdir. Kullanılan grafik ve metinler kesinlikle gözü yormayacak formatta düzenlenmeli, aranan bilgiyi hızlı bir şekilde ulaşılması kullanıcının web sitesinde kalma süresini arttırır. 

Kabul Gören Fontlar Tercih Edilmeli

Her ne kadar renk seçimi isteğe bağlı bir durum olsa da genellikle markanın imajını ve kurumsal kimliğini yansıtan renkler üzerinde tercih yapılır.  Web tasarım için seçilen grafikler sayfanın açılma hızını olumsuz şekilde etkilemeli bu yüzden grafiklerin, logo, simge ya da fotoğrafların kullanılması önemlidir. Web sitesi tasarımlarındaki kalitede etkili olan diğer bir unsur da yazı tipleridir. Birçok web tarayıcısı güvenli ve yazı tiplerini kaliteli bir şekilde görüntüler bundan dolayı kabul gören fontlar tercih edilmeli. 

Hem Güvenilir Hem De Benzersiz

Profesyonel Kayseri web tasarım ile hak ettiği yeri almak isteyen kurumlar ya da kişiler alanında uzmanlar ile çalışmak ister.  Çünkü uzmanlar tarafından hazırlanan web siteleri çevrimiçi olarak hem güvenilir hem de benzersizdir.  İnternet ortamında ticaretini arttı son yıllarda hedefe odaklanan ve başarılı bir web sitesi önemi de her geçen gün daha da artmakta web tasarım için önemli olan içerik ve tasarımların sektöre olan uygunluğudur. İnternet ortamında yurt içi hem de yurt dışındaki müşterini eşit uzaklıkta olan firma müşteri kitlesini kaliteli bir web sayfası sayesinde her geçen gün arttırır.

Müşteri Odaklı Ve Kullanıcı Dostu

7 gün 24 saat açık olan bir web sitesi günün her saatinde satış yapmak mümkün hale gelir.  Satış ve pazarlama gelirinin artması ile firmanın reklam ve kampanya giderleri düşer.  Sitenin amaca hizmet eden bir tasarımda olması, müşterilerin firmaya daha doğru ve daha hızlı şekilde yönlenmesi mi sağlar. Aynı zamanda kullanıcı dostu bir web sitesi arama motorlarına uygun formatta kodlanması da sitenin kalitesini ve amacını belirlemeyi sağlar. Müşteri odaklı bir şekilde hazırlanan Kayseri web tasarım çalışması müşterinin ihtiyacına cevap verebilecek dinamizme sahip olmalı. İşlevsel, yönetilebilir, kurumsal kimliği doğrudan yansıtan uyumlu bir web sayfası ziyaretçilerine her zaman için güven verir. Bu sayede firma ulusal ya da uluslararası düzeyde ürünlerini ya da hizmetini tanıtabilir. Ve potansiyel müşterilerine çok daha kolay ulaşır.

 

Kayseri Web Tasarım ­­| E-Ticaret Web Tasarım

Sanal dünyanın kapılarını açmak ve burada var olmak için mutlaka bir websitenizin olması gereklidir. Burası insanlara kendinizi ifade edebileceğiniz, ürünlerinizi satıp pazarlayabileceğiz bir iş yeri, mülk ve özel alan olacaktır. İşte Turkuvazsoft Web Tasarım Ajansı tam olarak bu hayallerinizi gerçekleştirmek için var!

En Uygun Web Tasarım Hizmeti

Tasarımlar istenilen özelliklere ve verilen emeğe göre farklılıklar gösterir. Özel web tasarım hazır tema tasarımlarına göre maddi olarak daha fazla bütçe ayırmanız gerekir. Özel bir tasarım Google gibi arama motorlarının dikkatini çekmektedir. Kodlamanın size özel yapılması ve SEO uyumlu olarak tamamlanması hazır olanlardan bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Web site tasarımı kararı aldıysanız bu gibi etkenleri göz önünde bulundurmalı ve uygun fiyatlı web tasarım dan çok kaliteye önem vermeniz gereklidir.

Hazır Tema ve Özel Yazılım Arasındaki Farklar

Hazır tasarım web siteler (wordpress ve script tasarımlar) belirli sektörler için hazırlanmış temalardan oluşmaktadır. Özellikle script tasarımların editlenerek farklı bir sektör hedeflenerek düzenlenmesi arama motoru optimizasyonu için ciddi anlamda problem yaratmaktadır. Arama motorları algoritmalarında web sitenizde kodların kalitesini ve temizliğinide ölçmektedir. Anlaşılamayan ve karma karışık olan kodlar arama motoru sıralamanızı ciddi anlamda etkileyecektir. Wordpress sitelerde ise halde hazırda bulunan eklentiler ile bu problem ortadan kaldırılsa bile ilerleyen dönemlerde site perforformansı gelen güncellemelere göre düşmektedir. İlk etapta güzel bir performans sağlasa bile uzun vadede problem teşkil edebilir. Özel yazılım bir web sitesinde bu problemlerin hiç birinde bu farkların hiç birini yaşamazsınız. Kodların hepsi belirlemiş olduğunuz sektöre göre içeriklerle optimize edilerek temiz bir kod şemasıyla yazılmaktadır. Hazır tema ve özel yazılım arasında fiyat farkı elbette bulunmakta. Bütçenize göre istediğiniz sistemleri tercih edebilirsiniz. Tercihinize göre hazırlanan websitesi en iyi şekilde tasarlanıp arama motoru dostu haline getirelecektir.

Kayseri Web Tasarım Ajansı

Web tasarım ajansı seçerken mutlaka geçmişte yapılan sitelere göz atmalısınız. Size, yapılan siteler referans olarak sunulmalıdır Kaliteli buradan anlamanız mümkündür. Özgün tasarım ve yaratıcılık web tasarım için son derece önemlidir. Ayrıca gireceğiniz sektörde ki rakip sitelerin tasarımlarını analiz etmek onlardan farklı bir şeyler yaratmak ve ajansın bu konuda size tavsiyelerde bulunması da önemli veridir.

E-Ticaret Web Tasarım

Kayseri’de bir mağazanızı sanal dünyaya taşımak ve milyonlara ulaştırmak istiyorsanız Kayseri'de e-ticaret tasarımı yapan firmalar ile iletişime geçip istediğiniz özellikleri anlatmanız ve bu konuda iyi yönlendirmeler alarak bir an önce işe koyulmanız gereklidir. E-ticaret ve tasarım aşamasında takipte kalmanız ve her aşamada bilgilendirmeniz ajansın kalitesini ortaya koyacaktır.

Bir websitesi için normal işlem süresi nedir?


Genel olarak, temel ve önde gelen websitesi paketlerimiz iki hafta içinde çoğu zaman daha erken tamamlanır. Projenizin boyutuna ve kapsamına bağlı olarak, daha büyük veya özel bir web sitesinin çoğu zaman tamamlanması daha uzun sürer. Özel çözümlere veya üçüncü taraf entegrasyonları optimize etmek daha fazla zaman gerektirebilir. Ama endişelenmenize gerek yok. Özel bir web sitesi çözümüne yatırım yapmak istiyorsanız, size tüm süreçleri nasıl yöneteceğimiz ile ilgili detaylı bir teklif sunuyoruz, aynı zamanda fikirlerinizi hayata geçirmek için gerçekçi bir zaman çerçevesi de sunacağız.

Web sitenizin içerikleri nasıl hazırlanıyor?


Profesyonel metin yazarlarından oluşan ekibimiz, sağladığınız ürünleri ve / veya hizmetleri araştırır ve arama motorlarında daha üst sıralarda yer alacak doğru konuları bulmak için bölgenizdeki rakiplere karşı bunları inceler. Profesyonel stok fotoğrafçılarının yanı sıra personel fotoğrafçılarımızdan fotoğraflar alıyoruz. Görüntüler, işletmenizin hizmet verdiğiniz potansiyel müşterilerinize ve çevreye uygun olacak şekilde hazırlanmaktadır. Editörlerimizin metninizin dilbilgisi açısından doğru ve okunması kolay olup olmadığını sürekli kontrol etmektedirler. Müşteri tarafından sağlanan görüntüler mümkün olduğu kakdar renklerinin web sitenize uygun bir hale getirerek tasarıma ekliyoruz.

Web siteniz hızı nasıl olacak ?

Sayfa hızını çok ciddiye alıyoruz. Google, web sayfalarının arama sonuçlarında nasıl sıralanacağını belirlerken web sitesi hızlarını algoritmalarının bir parçası olarak analiz eder. Web sitelerimiz, hızlı yüklenecek ve harika görünen yüksek düzeyde optimize edilmiş içerikle oluşturulacaktır. Bugünlerde hem mobil hem de masaüstü hızları dizine eklenmesi için çok önemlidir. Bu nedenle web sitelerimiz, günümüzün cihazlarında kullanılan ekran boyutlarına göre özel olarak hazırlanmaktadır. 

 


Top