X
X
TRY

Seo Hizmetleri

AnasayfaYazılarGoogle SEOSeo Hizmetleri

Seo Hizmetleri ve Aylık Seo Paketleri

Bu yazımızda sizlere seo stratejilerine uyarak web sitenizde yasal ve uzun vadede Google organik trafikten daha fazla trafik ve satış nasıl kazandırıyoruz bunlarlardan bahsedeceğiz.

Herhangi bir proje için SEO maliyetleri, web sitenizin boyutuna, herhangi bir şeyi düzeltmek için gereken iş türüne ve çalışmanın ne kadar zaman alacağına bağlıdır. Tüm web siteleri benzersizdir, bu nedenle her SEO kampanyasının, konuşlandırılmış ve proje zaman çizelgeleri açısından da benzersiz olması gerekir.

Genellikle iş başlangıcımızda;

Sizlere yapacağımız Seo Hizmeti işleminde yol haritası belirlenip bütçenize ve maliyetlerimize uygun ödeme planı hazırlanır.

Aylık Seo Paketleri

Aylık Seo paketlerimiz özellikle bir siteyi temizlemek, optimize etmek ve genelde yerel seo ya ihtiyaç duyan işletmeler için hazırlanmıştır. Uygun fiyata küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için kolay ödeme fırsatları oluşturduk. Arama motoru optimizasyonu hizmetleri için havale veya web sitemiz üzerinden ödeme kabul ediyoruz. İstek üzerine Seo performansı ve sıralama raporları veriyoruz. Tek başına erişebildiğimiz üçüncü taraf araçları (örneğin ahrefs), yalnızca erişim için ödeme yapmanız gereken bu araçlarla raporlarınızı gönderiyoruz.

Her Bütçeyle Çalışabiliriz

Profesyonel arama motoru optimizasyon hizmetlerimiz, işletme sitenizi Google doğal listelerinden en iyi şekilde yararlanmak için optimize etmek üzere tasarlanmıştır. Bunu, web sitenizin kalitesini rakip sitelere kıyasla nasıl derecelendirdiği açısından Google’ın gereksinimlerini karşılayarak yapıyoruz. SEO maliyetleri, zorlukların büyüklüğüne ve seçilen süre boyunca projeye harcayabileceğimiz saatlere bağlıdır - daha büyük bir bütçe öncelikli maddelere odaklanmak için daha fazla saat dikkat demektir.

Nasıl Seo Hizmeti ve Seo Çalışmalarımızda Neler Yapıyoruz

 1. 3 Haftalık Başlangıç veya Aylık SEO Paketleri
 2. Her Bütçeyle Çalışabiliriz
 3. Sitenizi Analiz Ediyoruz ve Bugüne Kadar Sıralama Performansınızı İnceliyoruz
 4. Web Sitesi Teknik Hatalarını Düzeltiyoruz
 5. Google Spam Sorunlarını 'Cezaları' Düzeltiyoruz
 6. Site Kullanılabilirliği ve Web Sitesi Hız Sorunlarını Düzeltiyoruz
 7. Rakip Araştırması
 8. Anahtar Kelime Araştırması
 9. Sayfa Başlığı ve Meta Açıklama Etiketi SEO ve Kullanılabilirlik Optimizasyonu
 10. Dahili Link Optimizasyonu ve Web Sitesi Mimarisi Optimizasyonu Gerçekleştiriyoruz
 11. Yerel İşletme Optimizasyon Hizmetlerini Gerçekleştiriyoruz
 12. Web Sitesi Tanıtım ve Link Oluşturma Paketlerini Sunabiliyoruz
 13. İçerik Kalitesi Optimizasyonu ve Yeni Sayfa Oluşturma Servisleri Sunuyoruz
 14. Web Sitesi Backlink ve Link Temizleme Hizmetleri Sunuyoruz
 15. Sitenizde Yeni Araçlar veya İşlevler Oluşturabiliyoruz

NOT: Sitenizde öncelikle sorunları ele alıyoruz.

İş Modelinize Dürüst Geribildirim Veriyoruz

Nasıl? Diye soracak olursanız. Biz sadece paranızı alarak ve mevcut iş modelinizin yatırım getirisinin olup olmadığını size bildirmeden kendi aldığımız ödemeye bakan bir Seo şirketi değiliz. Mevcut işletme modelinizin eski olup olmadığını size söylüyor ve işletme stratejinizi yeniden düşünmeniz gerekip gerekmediğini size bildiriyoruz. Gerçek kaliteli bir işletme her zaman bir arama motoru optimizasyonu kampanyasından tam olarak faydalanabilir. Size bu alanlarda tavsiyelerde bulunuyoruz ve yatırımınızı zaman, kaynak ve bütçede tasarruf etmek için yapmayı amaçlıyoruz.

Sitenizi Analiz Ediyoruz ve Bugüne Kadar Sıralama Performansınızı İnceliyoruz

Sitenizde bugüne kadar neler olup bittiğini anlamak için mümkün olan en ayrıntılı Seo denetimini gerçekleştiriyoruz. Sitenizin herhangi bir alanda Google’ın Web Yöneticisi Yönergelerine uyup uymadığını kontrol ediyoruz ve ayrıca web sitesinin Google Kalite Değerlendirme Kurallarına uyup uymadığını görmek için sitenizi inceliyoruz. Uzun vadede en üst sıralarda yer almanın ilk adımı Google’ın önerilerini karşılamaktır. Siteniz kalite kurallarına uymazsa, siteniz 2019’da giderek daha sık gerçekleşen Google kalite güncellemelerinden etkilenecektir.

Web Sitesi Teknik Hatalarını Düzeltiyoruz

Web sitenizi denetledikten ve inceledikten sonra, web sitenize Google'ın yönergeleriyle uyumlu ve yüksek kalitede kullanıcı dostu bir web sitesi olarak uyarlayabiliriz. Mevcut en iyi SEO araçları olan Ahrefs ve Google Arama Konsolu'nu (Google search Console) ve bu sorunları tespit etmek için kendi araçlarımız ve süreçlerimizi kullanıyoruz.

 • Seo hizmetini sizler için yerine getirip ve maliyetlerimizi hızla tespit ederek çözüme ulaşırız
 • Şirket içi veya üçüncü taraf bir web geliştirme ekibiniz varsa, tüm teknik kalite kurallarına uyulduğundan emin olup gerekli müdahaleyi yaparak destek sunabilir danışmanlık yapabiliriz.

Teknik zorluklar şunları içerebilir:

 • Sayfalarınızdaki link yapısı kurulumunu düzeltme
 • Sitede kötü endeksleme yönetimi çözümü
 • Yanlış veya düşük kaliteli backlinkleri düzeltmek
 • Google’a sitenizdeki önemli öğelere erişim vermek
 • Sitenizdeki kırık bağlantıları düzeltmek
 • Giriş sayfalarını belirleme ve kaldırma
 • Mantıklı en iyi uygulama yaklaşımlarını uygulamak

Site Kullanılabilirliği ve Web Sitesi Hız Sorunlarını Düzeltiyoruz

Çalışmalarımıza her zaman mevcut web sitenizin hızını ve kullanılabilirlik puanlarını gözden geçirerek başlıyoruz. İlk olarak web sitenizin hız test değerlendirmelerini yapıyoruz ve geliştirdikten sonra, bu alandaki iyileştirilmiş derecelendirmelerinizi size geri rapor ediyoruz. Google, kullanıcıları tatmin eden sayfaları arama motoru sonuç sayfalarının en üstünde yer almaktadır. Duyarlı web sitenizin hızını ve kullanılabilirliğini arttırmak, web sitenize gelen ziyaretçilerin kullanıcı deneyimini geliştirmenin en iyi yollarından biridir.

Rakip Araştırma

Nasıl hangi sıralamada olduklarını görmek için rakiplerinizi gözden geçiririz. Bu bilgiye sahip olduğumuzda, bunu sizin avantajınız olarak kullanabiliriz. Proje hedeflerinize ve size en etkili olacak fırsata dayalı bir içerik ve kullanıcı odaklı bir strateji oluşturabiliriz.

Anahtar Kelime Araştırma

Hangi sitelerin hangi anahtar kelimeler için sıralandıklarını ve şu anda hangi sitelerde bulunduğunu görmek için rakiplerinizi inceliyoruz. 

Sayfa Başlığı ve Meta Açıklama Etiketi SEO ve Kullanılabilirlik Optimizasyonu

Mevcutta olan web sitenizin başlık öğeleri ve meta açıklamaları en önemli konulardan bir tanesidir. Gereksiz eski Seo Hizmeti tekniklerini temizlemeyi ve sayfa başlıklarını ve meta açıklamasını Google’ın kalite kurallarına uyacak şekilde optimize etmeyi amaçlıyoruz. Örneğin, sayfa başlıklarınızı ve meta açıklamanızı Google’ın her ikisinde de üst sıralara çıkarmak ve tıklamaları çekmek için bir sanat formudur. Sayfa başlığımız ve meta optimizasyon hizmetlerimiz, Google SERP’lerde daha fazla tıklama çekmek için sayfa başlıklarınızı ve meta açıklamalarınızı yeniden oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır. Öğeleri ve meta verileri optimize etme konusunda uzun bir deneyime sahibiz.

Web Sitesi Mimarisi Optimizasyonu Gerçekleştiriyoruz

Önemli anahtar kelimeleri sitenizdeki rekabete aykırı olabilecek önemli sayfalara eşlemek için anahtar kelime eşleme ilkelerini kullanırız. Giriş sayfalarını belirleyip düzeltmeyi ve kalan sayfaları iyileştirmeyi amaçlıyoruz. Websitesi tanıtım ve link oluşturma paketlerini sunabiliyoruz. Web sitenizin tanıtım tekniklerinizi gözden geçiriyoruz. Kullandığınız tekniklerin bir kısmının sona ermesi gerekebilir. İşiniz için gerçekçi bir yatırım getirisine sahip olacak ve SEO üzerinde olumlu bir etkisi olabilecek sponsorlu web pazarlaması alanları konusunda tavsiyelerde bulunabiliriz:

Google’ın kurallarına uymak istiyorsanız yüksek kaliteli pazarlamaya odaklanmalıdır. Yüksek kaliteli bağlantılar aramak için sektörünüzün analizini yapıyoruz, örneğin iyi çalışan ve güncel örnek alınabilecek önceki rakip stratejilerini araştırıp Seo çabalarınızı başarıya ulaştırıyoruz. 

İçerik Kalitesi Optimizasyonu ve Yeni Sayfa Oluşturma Servisleri Sunuyoruz

İçerik kalitelerinizi inceleyerek size fayda sağlamayacak teknikleri düzeltiyoruz. Gereksiz anahtar kelime doldurmayı azaltıyor ve yalnızca arama motorlarına değil, kullanıcılar için içerik oluşturmaya odaklanmanızı sağlıyoruz

Web Sitesi Backlink ve Link Temizleme Hizmetleri Sunuyoruz

Seo hizmetlerinde backlink çok önemli bir yere sahiptir. Ama öncelikli olarak dikkat etmemiz gereken durum ise backlinkin kaliteli olup olmadığıdır. Geçmişte kullandığınız tekniklerden bazıları bugün sıralamanızı gerçekten etkiliyor olabilir. Her zaman sitenize yönlendiren bağlantıları incelemeliyiz. Eski Seo denemelerini bırakmalı ve modern en etkili Seo Hizmetleri yöntemlerini kullanmalıyız. Birçok işletmenin doğal olmayan bağlantıları ve spama düşüren geri bağlantıları mevcuttur. Sitenizde bu tür bağlantılar varsa, reddetme ve bağlantı temizleme girişimi genellikle cezayı kaldırmanın tek pratik yoludur. Bu kritik görevin harcayacağı sürenin uzunluğu doğal olarak sahip olduğunuz geri bağlantıların sayısına ve sitenize yönlendirmeniz gereken bağlantı türlerine bakmamız gerekir.

Sitenizde Yeni Araçlar veya İşlevler Oluşturabiliriz

Rekabetinizi inceledikten sonra, sitenizde daha iyi bir dönüşüm aracı olarak daha iyi işlevler oluşturmak akıllıca olabilir. Kullanıcı niyetlerini karşılamak için web sitesi araçlarını planlayabilir, tasarlayabilir ve üretebiliriz. Seo Hizmeti için harcamak istediğiniz aylık bir bütçeniz varsa, bütçenizi temel alarak neler yapabileceğimizi sizlere sunuyoruz bizlerden teklif almak için iletişime geçebilirsiniz.


Top