X
X
TRY

SEO Kayseri

AnasayfaYazılarGoogle SEOSEO Kayseri

Seo Kayseri

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu, yani, Google ve Bing gibi arama motorlarının organik sonuçlarında web sitesinin görünürlüğünü artırmak için kullanılan teknikler kümesidir.

SEO kayseri, profesyonel web sitelerinin oluşturulması ve geliştirilmesinin yanı sıra dijital pazarlama stratejisinin de önemli bir uygulamasıdır, çünkü web sitesinin konumunu iyileştirmek için düzenli olarak yapılması gereken çeşitli eylemleri içeren prosedüre sahiptir.

İyi arama motoru optimizasyonu, optimize edilen web sitesinin SERP (Arama Motoru Sonuçları Sayfaları) veya Arama Motoru Sonuçları Sayfalarında olabildiğince yüksek görünmesi gerektiği anlamına gelir; arama motorlarındaki kullanıcıların tıklamalarının yüzdesi gibi.

Arama sayfasının SERP sonuçlarındaki ilk sıranın tıklamaların yüzde 33'ünü aldığı tahmin edilmektedir; ikinci, yüzde 15 ve üçüncü yüzde 9, ilk üç sonucun kullanıcı tıklamalarının yüzde 57'sini elde ettiği anlamına geliyor.

Artık bunu bildiğinize göre, web sitenizin arama motoru sonuçlarının ilk sayfasında olmasını daha çok istiyorsunuz değil mi?

Kaliteli SEO’nun Faydaları

SEO kayseri ile iyi bir SEO’nun ilk avantajı, kullanıcıların dönüşüm ve dolayısıyla iş olanaklarını artırmak için yaptıkları aramaların sonuçlarından elde edilen optimize sayesinde web sitesine doğru trafik büyümesi oluşturmaktır. Online satış yapmayı veya potansiyel müşterileri çekmeyi sadece seo ile başarabilirsiniz.

SEO web sitesinin içinde ve dışında yapılmalıdır. Birincisi, sayfanızın başlığı (başlık etiketi) ile birlikte etiketlerin (etiket) ve meta etiketlerinin (meta etiket) kullanımıyla birlikte, işletmenizin veya şirketinizin en açıklayıcı anahtar kelimelerinin seçimini ve kullanımını içerir.

Diğer faktörler kelime sayısıdır, görüntülerin ve videoların alt açıklamaları önemlidir, çünkü arama motorları, fotoğraflar ve videolar gibi "nesneleri" tanımlamak için metni okur, bu da alt açıklaması olmayan bu iki öğenin hiçbirinin tanınmayacağı anlamına gelir. Bu yüzden indekslenmesi de uzun sürer.

SEO off-page veya web sitesi dışında, web sitenize doğrudan link oluşturma olarak bilinen, gelen linkler olarak doğrudan kontrol edilemeyen harici unsurların kullanılmasıdır; dofollow veya nofollow bağlantıları da vardır; gelen bağlantılar veya giden bağlantılar ve blogunuzdaki yazılar bunlardır.

Kısaca seo nasıl yapılır açıklayalım;

SEO Nasıl Yapılır?

  • SEO Analizi; Web sitenizi analiz ediyoruz,

SEO kayseri olarak mevcut web sitenizi ayrıntılı bir şekilde analiz edeceğiz: sitenizin barındırıldığı sunucudan (sayfaların gösterilme hızı) ve hatta içeriğin organizasyonundan (bilgi mimarisi) yararlanacağız. Sitenizde kopya yazılar varsa Google bunu bilir ve sizi üst sıralara çıkarmaz. Önce kopya makaleler silinmeli ve site yeniden Google a tanıtılmalıdır.

  • Anahtar kelime; En iyi anahtar kelimeleri seçiyoruz,

Sitenizi inceledikten sonra, web sitenizin içeriğinin temelini oluşturacağından, müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize odaklanacağınız şirketiniz veya markanız için en faydalı anahtar kelimeleri seçeceğiz.

  • Link oluşturma; Kaliteli bağlantı yapıyoruz

Web siteniz için iyi kalitede bağlantılar (linkler) almak, SEO'nun düzenli görevidir, bu yüzden konumunuzu iyileştirmek için web sitenize yönelik arama motorları tarafından değer verilen linkler almaya çalışacağız.

  • İş Raporları veriyoruz

SEO kayseri periyodik olarak, web sitenizin arama motorlarındaki konumu, anahtar kelimelerinizin çeşitli şehirlerdeki sıralaması hakkında raporlar gönderir; Siteniz için Google Analytics’in sonuçları da elinizde olacaktır.

Turkuvazsoft Ekibi olarak firmanız ve kuruluşunuz için özel satış odaklı anahtar kelimeler oluşturup bu anahtar kelimelerin sıralamalarda yükselmesini sağlıyoruz.


Top