X
X
TRY

Web Tasarım Kayseri

AnasayfaYazılarWeb YazılımWeb Tasarım Kayseri

Web Tasarım Kayseri

Web tasarımı, web sitesinin görsel estetiği ve kullanılabilirliği ile ilgili her şeyi (renk şeması, düzen, bilgi akışı ve UI / UX'in görsel yönleriyle ilgili kullanıcı ara yüzü ve kullanıcı deneyimini) düzenler. Web tasarımcısını web geliştiricisinden ayıran bazı araçlar şunlardır:

 • Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator) veya başka tasarım yazılımı
 • Grafik Tasarım
 • Logo tasarımı
 • Düzen
 • Düğmeleri yerleştirme
 • Renk paletleri

Web tasarımı, kullanıcının bilgisayar ekranında veya mobil cihazda ne gördüğü ile ilgilidir ve aslında sitenin hepsini çalıştıran yüzeyin altındaki mekanizmalarla ilgilidir. Turkuvazsoft ekibimiz siteye renk, görüntü, tipografi ve düzen kullanımı sayesinde hayat verir ve dijital dünyaya giriş kapısını açar.

Bununla birlikte, ekibimiz HTML, CSS ve JavaScripte de aşinadır aynı zamanda UI / UX’in UI / UX’ine ince ayar yaparız, bunlar web sitesini oluşturabilmemize yardımcı olur. Web tasarımcılarımız ayrıca, tek bir kod satırı yazmadan tema ve widget kullanarak web siteleri oluşturmanıza olanak sağlayan WordPress veya Joomla ile daha düşük bütçeli işler de yapar.

Web Tasarım

Turkuvazsoft ekibimiz fikri veya hikâyeyi görsel olarak çekici tasarıma dönüştürür ve düzeni tüm web sitesi araçları boyunca yayar. En iyi kullanıcı deneyimini oluşturmak için çalışır. Web sitesinin görünüşünü tasarlarlar. Örneğin, mimar inşa etmeye başlamadan önce evin planını oluşturur, benzer şekilde web tasarımcısının da siteyi geliştirmeye başlayabilmesi için web sitenizin düzenini modellemesi gerekir.

Web tasarımcılarının çoğu zaman önemsenmeyen zor bir rolü vardır. Tasarımlarında mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini bütünleştirmeleri gerekir ve kullanıcı için rahat hissettirecek ortam yaratması şarttır. Turkuvazsoft Kayseri de ekibimiz siteleri kullanıcının dikkatini çeken kullanışlı bir tasarıma ve ara yüze dönüştürmek zorundalardır. Projenin ilk aşamalarında uygun tasarım stratejisi uygulanmadıysa, biz web sitesini harika olarak tanımlamayız. Günümüzde, web tasarımcıları aynı web geliştiricileri seviyesindedir, çünkü büyük deneyim ve tasarım olmadan, geliştirme kullanıcı tarafından gerçekten takdir edilemez.

Web tasarımcılarımız bütün stratejik teknikleri geliştirdiler. Çünkü sadece gerekli özellikleri belirlemek stratejisiz olarak yeterli değildir. İşe başlamak için ilk düşünce sitenin amacını iyi anlamaktır, bulunacağı sektörü de iyi bilmek gerekir.  Biz amacı belirler ve tasarımı ona göre gerçekleştiririz. Profesyonel web tasarımcılarımız, web sitesinin tamamını, web sayfalarını, simgeleri, tipografiyi ve diğer karmaşık özellikleri piksel piksel düzenleyerek mükemmel bir düzeyde tasarım bileşenleriyle oluşturur.

Web Tasarımcılarımızın Ana Özelliklerinden Bazıları:

 • Web sitesinin haline oluşturmak için Adobe Photoshop, Framer veya Sketch gibi yazılım araçlarını kullanmak
 • Grafik tasarım ve logo tasarımında iyi becerilere sahip olmak
 • İstenen işleve ulaşmak için mümkün olan en basit yaklaşımı tanımlamak adına kullanıcı deneyimini iyi hissetmek. Bu, içerik, düğmeler, resimler ve web sitesinin genel biçimini içerir.
 • Web tasarımcılarının kendilerini en yeni tasarım trendleriyle güncel tutmaları gerekir. Ayrıca, Google ve Facebook gibi diğer web devi şirketleri tarafından popüler hale getirilen tasarım tutarlılığını korumak da önemlidir. Bu, web sitesinin ortamını, ara yüzünde gezinmeyi ve kullanmasını kolaylaştırır.
 • Web tasarımcılarının, web sitesinin markalamasını, kullanılacak renk paletlerini ve web sitesinin tipografisini ve okunabilirliğini de göz önünde bulundurmaları gerekir.

Profesyonel Web Tasarımı İşime Nasıl Yardımcı Olabilir?

Harika bir alan adına sahip olmak kadar önemli olan şey profesyonel web tasarımıdır.

Müşterileri memnun et. Profesyonel Web tasarım, ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarını karşılar ve gereksiz veya kafa karıştırıcı tasarım öğeleri olmadan bilmek istediklerini hızlı bir şekilde aktarır. Web sitesi tasarımınızın öngörülebilir, tutarlı ve anlaşılması kolay olduğundan emin olmak bizim işimizdir, tüm bunlar ziyaretçilerinizle olumlu ilişki kurmanıza yardımcı olacaktır ve ziyaretçi sitenizi sık sık kullanacaktır.

Arama motorlarını kendine çek. Web sitenizin tasarımına ne kadar çekici gelse de arama motorlarının okuyabileceği şekilde kodlanmamışsa, arama motoru sonuç sayfalarında görünmez.

Teknik aksaklıklardan kaçının. Uzun yükleme süreleri, kopuk bağlantılar ve başınıza gelecek her türlü sorun için Turkuvazsoft web tasarım ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Farkımız

Turkuvazsoft web tasarım ekibi profesyonel, web sitesi tasarımına sahip olmanızı sağlayan özelleştirilmiş hizmet sunar. En yeni Web sitesi tasarım tekniklerini kullanarak web sitenizi tasarlamak ve oluşturmak için bizimle birebir çalışmayı seçebilirsiniz. Web sitenizin tasarımının mükemmel görünmesini sağlarız ve tam olarak müşterileri gereksinimlerini karşılarız. Ayrıca sizin mutluluğunuz yanında potansiyel kullanıcıları kalıcı ziyaretçi haline getirmek için seo ve içerik hizmeti de alabilirsiniz.

Hem müşterilere hem de arama motorlarına ulaşarak, Web sitesi tasarımının online satışlarınız üzerinde büyük bir etkisi olduğunu unutmayın, bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Turkuvazsoft Ekibi olarak tüm web tasarım hizmetlerimizde ilk sene hosting ve domaini paket fiyatlarımızın içersinde ücretsiz olarak veriyoruz. Web tasarım piyasasında en uygun fiyatın ve güvenin Garantisini veriyoruz.


Top