X
X
TRY

Sakarya SEO Hizmeti

AnasayfaYazılarYerel SEOSakarya SEO Hizmeti

Sakarya SEO


Seach Engine Optimization kelimelerinin baş harflerini ifade eden SEO kavramı arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Yani Google aralamalarında firmanızın web sitesinin en üst sıralarda çıkmasını sağlayan hizmettir. Dolayısıyla SEO günümüzün en önemli tanıtım ve reklam araçlarından birisi haline dönüşen web sitelerinin görünürlüğünü sağlamak adına yapılan en temel çalışmaları ifade etmektedir.


SEO Nedir?


SEO paketi ise, SEO hizmetlerinin türlerine ve içeriklerine göre belirlenen paket ve paket fiyatlarını ifade etmektedir. Kaç aylık sürelerle ne tür SEO hizmetlerinin yürütüleceğinin belirlendiği ve listelendiği alternatiflerdir. SEO paketlerinin temel amacı ise, firma ve markaların web sitelerinin arama motorlarında en üst sıralarda yer almasını sağlayacak faaliyetlerde bulunmaktır. SEO hizmetleri, firmaların sektörel anlamda ihtiyaç duyacakları ihtiyaçlara göre değişiklikler göstermektedir. Dolayısıyla hazırlanan SEO paketleri bu ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Web sitelerinin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan SEO paketlerindeki özellikler genellemeler yapılarak hazırlanmaktadır. Ve SEO hizmetlerinin yürütülmesini sağlayan kişilere ise SEO uzmanı adı verilir. Web sitesinin farklı ihtiyaçlarına farklı çözümler ve işler sunmak SEO uzmanının görevi kapsamındadır.
Dijital dünyadaki reklamların ve tanıtımların önemi arttıkça bu alanda çalışan ajansların sayısı da paralel olarak artış göstermiştir. Ancak kaliteli backlink alt yapısı oluşturmak ve firmanızı sektördeki rakiplerinizden daha üst sıralara çıkaracak başarılı bir çalışma için sizi de Turkuazsoft’un SEO Uzmanları ile tanışmaya çağırıyoruz.


SEO Danışamanlığı


SEO Danışmanlığı, web siteniz üzerinde çalışmalar yürüterek sizi arama motorlarında ilk sayfada tutmak için yapılan faaliyetlerinin tümünü kapsamaktadır. Bu çalışmalar hem site içi hem de site dışı yapılmaktadır. Site içi çalışmalar içerisinde meta yapılandırılması, kodların Google arama motoru algoritmasına uygun hale getirilmesi, gibi işlemler yer almaktadır. Site dışı çalışmalarda ise backling çalışması ve sosyal medya unsurlarında aktif ve etkili paylaşım ve faaliyetler yer almaktadır.
Doğru bir şekilde gerçekleştirilen SEO danışmanlığı ve SEO paketleri ile firmanızı arama motorlarında üst sıralara taşıyabilir, ziyaretçi sayınızı artırabilir ve sosyal medya reklamları aracılığıyla daha çok sayıda hedef kitlenize erişim kurarak firmanızı zirveye taşıyabilirsiniz.


Sakarya SEO Hizmeti


Turkuazsoft’un sizin için oluşturmuş olduğu SEO paketleri alternatiflerinden birisi ise Aylık SEO ücreti avantajıdır. Turkuazsoft’un alanında deneyimli ve başarılı SEO uzmanları ile gerçekleştirilecek olan SEO Danışmanlığı hizmeti kapsamında alacağınız hizmetler ise şu şekildedir:
Web siteniz için yükselme garantisi kapsamında eğer Seçtiğiniz çalışma içerisinde Google arama motorlarında bir yükselme görmezseniz paranızı iade ediyoruz
Sitenizin ziyaretçi sayılarının artırılması
Sektörünüzde yer alan diğer rakip firmaların analizini yapmak ve bu analiz çerçevesinde bir çalışma planı oluşturmak
Web siteniz için bir iç analiz oluşturmak
Yerel SEO stratejileri oluşturmak
Kırık link kontrolü yapmak
Web sitenizi tamamen SEO uyumlu hale getirmek
Sitenizi Google tarafından optimize etmek
Google tarafından kabul gören backlikler sayesinde sitenizi güçlendirmek
Farklı bir takım bloglarda SEO uyumlu içerikler üreterek sitenize yeni link akışları sağlamak
Web sitenizde site içi SEO uyumlu içerik paylaşımları yapmak
Facebook, Twiitter, İnstagram gibi sosyal medya mecralarında paylaşımlarda bulunmak
Site içi link inşası
PA ve DA değeri yüksek siteler
Rekabet gücünüzü artırmak için SEO hizmetlerimizi inceleye bilirsiniz.
Siz de Turkuazsoft’un işini severek yapan, sürekli araştıran, her zaman yenilikleri takip eden, disiplinli ve programlı çalışan SEO uzmanları ile firmanızı zirveye taşımak istemez misiniz?


Top