X
X
USD

Youtube Video İndirme Yöntemleri

AnasayfaYazılar Youtube Video İndirme Yöntemleri

Youtube Video İndirme Yöntemleri

Bir çok kişi youtube’dan video nasıl indirilir ? sorusunun cevabını internet üzerinden araştırmaktadır.Günümüzün vazgeçilmezleri arasında olan internetin youtube video indirme konusu hakkında sağlamış olduğu kolaylıklar bulunmaktadır. Youtube’dan video nasıl indirilir ? sorusunun yanıtını bu makalemizde turkuvazsoft  olarak sizler için yanıtladık. Youtube bilindiği gibi günümüzde popüleritesi çok yüksek olan birçok insanın kullandığı mobil uygulaması da bulunan  bir internet ağı platformudur.Youtube platformunda dikkat çekici , eğlenceli , eğitici vb. birçok video içeriği bulunmaktadır.Youtube premium sayesinde videolar her ne kadar internet bağlantısının olmadığı durumlarda  da izlenilebiliyor  olsa bile premium hesabı bulunan insanlar dışında youtube’yi kullananların birçoğunun  premium hesabı bulunmamaktadır.Youtube’yi ücretsiz olarak kullananların internette youtube video indirme yollarını aramaları ise oldukça çok karşılaşılan bir durum haline gelmiştir. Pekala youtube  video indirme işlemi nasıl gerçekleştirilmelidir ? Youtube üzerinden video indirme adına geliştirilmiş olan farklı birtakım yöntemler ve çözümler bulunmaktadır. İşte bu yöntemler hakkında yapmış olduğumuz detaylı ve bir o kadar da faydalı araştırmalarımızı yazımız içerisinde bu konu üzerinde çeşitli incelemeler yaparken sayfamızı ziyaret etmiş siz değerli araştırmacılar için ele alıyoruz.Şimdi youtube'dan video nasıl indirilir? sorusuna gelin birlikte cevap arayalım.

YouTube Video İndirme: Kolay Yöntemler ve Yandex Kullanımı

İnternet kullanıcılarının en sık ziyaret ettiği platformlardan biri olan YouTube, milyonlarca videoya ev sahipliği yapmaktadır. Bu videoları indirmek isteyen kullanıcılar için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bu makalede, YouTube video indirme kolay yöntemlerinden ve Yandex kullanarak video indirme işleminden bahsedeceğiz.

YouTube Video İndirme Kolay Yöntemler

Online YouTube Video İndirme Siteleri: İnternette YouTube videolarını indirmeye yarayan birçok web sitesi bulunmaktadır. Bu siteler, video URL'sini yapıştırarak, indirme linkini elde etmenizi sağlar. KeepVid, SaveFrom.net ve Y2mate gibi popüler siteleri kullanarak, videoları kolayca indirebilirsiniz. Browser Eklentileri: Chrome, Firefox ve diğer popüler tarayıcılarda kullanılabilen eklentilerle YouTube videolarını indirebilirsiniz. Video DownloadHelper, YouTube Video Downloader ve FastestTube gibi eklentiler, video sayfasında bir indirme butonu ekleyerek, işlemi hızlı ve kolay hale getirir.

 Yandex Üzerinden YouTube Video İndirme

Yandex Browser, YouTube videolarını indirmek için popüler bir seçenektir. İşte Yandex ile video indirme adımları:

  • Yandex Browser'ı indirin ve yükleyin.
  • Tarayıcıyı açın ve YouTube'a gidin.
  • İndirmek istediğiniz videoyu açın.
  • Video oynatıcının sağ alt köşesinde, indirme simgesine tıklayın.
  • Açılan pencerede, video kalitesini seçin ve "İndir" butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatın.

Youtube’dan Video Nasıl İndirilir ?

Youtube’dan video indirilebilme konusunda kolaylık sağlamak  adına hazırlanmış olan pek çok internet sitesi platformları  yer almakla  birlikte istediğin tüm izvideoları kolayca indirebilmenizi sağlayan youtube video indirici programlar da bulunmaktadır. Bu yazımızda youtube üzerinden kolaylıkla videoların nasıl indirildiği hakkında uygulanabilecek doğru çözüm metodlarını listeledik.Sizde aşağıda yer vermiş olduğumuz liste içeriklerini inceleyerek en çok beğenmiş olduğunuz yöntemi kullanarak videolarınızı youtube üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz.Gelin hemen bu youtube video indirme listesini birlikte inceleyelim.

1.IDM ( Internet Download Manager )

İlk olarak youtube video indirme işlemi dışında da internet üzerinde bulunan başka platformlardan  rahat bir şekilde video ,dosya , fotoğraf vb. içerikleri indirebileceğiniz bir programdan bahsedeceğim.Internet Download Manager (IDM) programını indirip kurarak tarayıcınıza eklentiler kısmından ekleyip aktif hale getirebilirsiniz.Bu sayede istediğiniz bir çok içeriği bu eklentiyi kullanarak indirebilirsiniz.

2.SaveFrom

SaveFrom bir youtube video indirme programına ihtiyaç duymadan internet üzerinden savefrom.net sayfasındaki boş url alanına indirilmesini istediğiniz youtube videosunun linkini yerleştirmeniz ile birlikte kolayca video indirebileceğiniz internet sitesi platformudur.Ayrıca sadece youtube ile sınırlı olmayıp Twitter,Facebook ve İnstagram  gibi sosyal medya mecralarında indirmek istediğiniz videoları da kolayca indirebilmenize olanak sağlamaktadır.

3.VD Youtube

Oldukça basit olan bu yöntemde ilk önce indirmek istediğiniz youtube videosunun url kısmının başına vd yazıp enter tuşuna basmanız yeterli olacaktır.Açılacak olan pencereden video görüntü kalitesini dilediğiniz oranda seçerek indirebilirsiniz.

4.Keep Downloading

İndirmek istediğiniz youtube videosunun linkini kopyalayarak Keep Downloading sitesindeki indirme kutucuğu kısmına yapıştırmanız yeterli olacaktır.Sonrasında istedğiniz kaliteyi seçerek video indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

5.Winx Youtube Downloader

Videoyu kaydedebilmek için Winx Yotube Downloader sitesinden programı indirmeniz gerekmektedir.Ardından yapmanız gereken şey programı açarak video linkini ekleyip kolay bir şekilde indirebilirmek olacaktır.Bu programdan da aynı SaveFrom platformunda olduğu gibi youtube dışında başka mecralardaki videoları da kolaylıkla indirebilmenize olanak sağlamaktadır.  

6.Snaptube

Bu youtube video indirme programının youtube’ye birebir benzeyen bir uygulaması  bulunmaktadır.Ayrıca youtube dışında Instagram , Whatsapp , Facebook ,Dailmation gibi sosyal medya platformlarındaki videoları da kolay bir şekilde indirmenizi sağlamaktadır.Videolarınızı indirmek için yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirip istedğiniz sosyal medya platformunu seçip dilediğiniz videoyu indirmeniz olacaktır.

7. aTube Catcher

aTube Catcher Snaptube uygulamasına benzer bir programdır. aTube Catcher’i indirip kurduktan sonra indirmek istediğiniz videoyu bu program sayesinde istediğiniz format ve kalite oranında kaydedebilirsiniz.

8. 4K Video Downloader

4K Video Downloader, Windows, macOS ve Linux için kullanılabilen güçlü bir YouTube video indirme programıdır. Program, yüksek kaliteli videoları ve oynatma listelerini indirme, altyazıları indirme ve 3D ve 360 derece videoları destekleme gibi özelliklere sahiptir. Youtube video indirme işlemi için bahsedebileceğim son uygulama ise 4K Video Downloader uygulamasıdır.Bu uygulamayı açtıktan sonra youtube’den bağlantısını aldığınız linki “Paste Link” kısmına ekleyerek download butonuna basarak indirebilirsiniz.

9.ClipGrab

ClipGrab, Windows, macOS ve Linux için kullanılabilen, kullanıcı dostu bir video indirme ve dönüştürme aracıdır. YouTube, Vimeo ve diğer popüler video sitelerinden videoları indirebilir ve farklı formatlara dönüştürebilirsiniz.

10. Documents by Readdle

iPhone ve iPad cihazlar için youtube üzerinden video indirme yöntemlerinin en etkilisi Documents by Readdle uygulamasıdır.Bu uygulamayı edinip kullanabilmek adına yapılması gereken birkaç adet basit madde bulunmaktadır.AppStore üzerinden uygulamayı indirin.Ardından youtube üzerinden indirmek istedeğiniz video linki bağlantısını kopyalayın.Uygulamada yer alan pusula simgesine tıklayarak bağlantı kısmına keepvid.pro yazarak siteye ulaşın.Gelen sayfadaki youtube video dönüştürücüsü butonuna basarak kopyasını almış olduğunuz linki yapıştırın.Son olarak download now düğmesine tıklayıp videoyu istediğiniz formatı seçerek indirebilirsiniz. Eğer sizde arama motorlarında youtube video indir,youtube video indirme , youtube video indirme yöntemleri ve youtube video nasıl indirilir ?tarzında kelimeleri aratıyorsanız konu ile alakalı bu makalemiz tam da işinize yarar  ve bir o kadar da fayda sağlayıcı etkili bir içeriğe sahiptir.Makale içerisinde kolaylıkla ve zaman kaybını en aza indirmeye olanak sağlayan yutube video indirme yöntemlerini siz değerli araştırmacılarımız adına açıklayıcı ve öz bir kalıpta  8  madde halinde inceledik.Tamamen denenmiş ve hiçbir şekilde problemle karşılaşılmamış olan bu 8 yöntemden beğendiğiniz , dilediğiniz herhangi birini seçerek video indirme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.Böylelikle indirip kaydetmiş olduğunuz videolarınızı internet bağlantısının olmadığı anlarda da rahatça erişim sağlaması yaparak izleyebilirsiniz. Hatta incelemiş olduğumuz yöntemlerin bir çoğunda da makalemiz içerisinde yer verdiğimiz gibi youtube dışında kullandığınız çeşitli uygulama alanlarındaki videolarınızı, resimler ve belgelerinizi de indirip kaydedebilme olanağınız bulunmaktadır.Faydasını büyük ölçüde göreceğinize inandığımız bu bilgi ve yol gösterici ögelerle zenginleştirilmiş makalemizi inceleyerek sorunuzun çözümüne ulaşacağınıza eminiz.


Top